Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiperaktív gyerekek szülei,...

Hiperaktív gyerekek szülei, csecsemőkorban alvászavaros volt a gyereketek?

Figyelt kérdés

Lányom gyors ütemben fejlődik csak mindezek mellett alvási problémái is vannak. Születése óta alig alszik, és nyugtalanul. 24 órából max 10 et alszik amiből éjjel 7-et és azt is minimum két ébredéssel.nehezen is alszik el. Mikor már tök álmos és ringatom, még akkor is jár a keze!


Akkor ő is hiperaktív lesz?

Meg sem áll keze, lába. 6 hónapos. Ül és mászik, fel akar állni.



2013. ápr. 5. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja alvó volt mindg is a fiam.9 hónapossan már ment.ez lehetett az előjel amt én akkor nem értettem. Most 6 éves és egyre nehezebb.
2013. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Kitartást kívánok hozza.

Mikor mászott?

Miért nehezebb?

2013. ápr. 5. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nehéz objektíven rámondani egy kisgyerekre, hogy hiperaktív, ma ez már egyre divatosabbá válik és már mindenre ráhúzzák. Az én kisgyerekem nagyon-nagyon aktív, hagyom, hogy napközben kifutkározza magát. Bár még még csak 11 hónapos. Tudom, hogy milyen nehéz ez, hogy keze lába jár, szerencsére nekem télen volt 6 hónapos, így hamar rájöttem, hogy a nehéz takaró alatt jobban alszik, mert az "lefogja" a mozgását. így amikor már nem kellett nehéz takaró, mert jobb idő volt, én magam fogtam le a kis kezét lábát, egészen határozottan. Csak így tudott lecsillapodni, mert ha nem fogtam le, a rúgkapálása nem hagyta elaludni. Ha lefogtam, 2 percen belül már ernyedten csukódott le a kis szeme. Ne aggódjál. Ez a mozgásfejlődés velejárója, borzasztóan izgalmas neki, hogy mostmár tudja használni a kis kezét lábát. kb 3 hónap amíg kinövi, és "belenyugszik" :) a kis aranyos, hogy tud mozogni.
2013. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ült és mászott 6 hónaposan. Most 11 hósan még mindig csak mászik :). Szóval ne izgulj, hogy korai, és főleg ne fogd vissza nappal, hogy kimozoghassa magát. Előző voltam.
2013. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!