Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Spontán fogant...

Segítség! Spontán fogant négyes ikreket várok. De nagy a dilemmám?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta,hogy a többi pici élete is veszélybe kerülhet,ha megpróbálkozom kihordani a terhességet,szóval javasolt a kettőre redukálás.

Félek.Ilyen helyzetben még sohasem voltam.Boldog vagyok,de...

Most mit tegyek?

A tanácsokat előre is köszönöm!

(Ha van valakinek kérdése,akkor írjon és válaszolok,ami esetleg ide nem írtam ki)


2013. ápr. 5. 20:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Valóban nehéz döntened.

De amiről nem írtak a hozzászólók: 4 babát nem valószínű, hogy végig ki tudsz hordani.

De ha egészségesek is lesznek, akkor el tudjátok őket tartani? Elég nagy a lakásotok mindannyiótoknak? Tudsz fogadni valakit, aki az első évben segít gondozni a babákat?

4 picit, főleg. ha koraszülöttek, egyedül nem tudsz ellátni. Hiába segítene a férjed, neki azért dolgoznia is kell.

Még 2 gyerekkel is elég nehéz, de néggyel lehetetlen.

2013. ápr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nehéz , mert ha netán ki is tudsz választani 2-t (amit kétlem) akkor is ott az esély sajnos arra h a másik 2 meg amúgy se maradna meg mert ugye a 12.hétig felszívodhat. és akkor nemhogy 4 de egysem lesz. :(
2013. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Jópáran írtuk hogy nem fogja tudni végig hordani a 4 babát ...
2013. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Egyépként 3-as ikrektől az állam küld neked segítséget nekem ezt a védőnő mondta! Azt igaz nem tudom mennyi időre de ilyen lehetőség is van! Ha igényled mejd!
2013. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Hát először is gratulálok neked!Viszont nem irigyelek most,hogy milyen döntés előtt álltok most.

Mindenképpen kérjél ki még másik orvos,orvosok véleményét,mik az esélyeitek.

De minél hamarabb,mert a hetek nagyon mennek.

Tényleg hány hetes terhes vagy most?

HUuuu...ez nagyon nehéz döntés lesz!Én nem tudom komolyan mit csinálnék a helyedben.

2013. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Hát úgy látom a kérdező igencsak eltünt! Akkor lehet tényleg kamu a kérdés mint ahogy már valaki írta!
2013. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy tényleg kamu!
2013. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Vagy egész nap nem l a gép előtt és nincs ideje vagy kedve válaszolni.Ezt is megérteném.
2013. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,hogy nem reagáltam eddig,most látom csak,hogy mennyien válaszoltatok!Köszönöm!Nagyon tanulságosak...



Igazatok van,tényleg nehéz a döntésem.Férjemmel beszélgettünk erről és azt mondta,hogy szerinte is túl sok a kockázat,de én is így gondolom.Szerintem megogadjuk a doki tanácsát,mert félek a halva szüléstől meg kihordani négy babát azért...nem lehetetlen,de kockázatos.

2013. ápr. 7. 10:12
 30/34 A kérdező kommentje:

Igen és még valami!Most még visszaolvastam a válaszokat:


A doki az egészségem miatt javasolta a redukálást.Nem vagyok elhízva,de kezdeti státuszú hipertóniám van és I-es típusú cukorbetegségem,születésemtől kezdve inzulininjekcióval (szervezetem egyalán nem termel inzulint).


7 hetes vagyok

2013. ápr. 7. 10:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!