Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdodhet a szeparacios...

Kezdodhet a szeparacios szorongas 4,5 honapos korban?

Figyelt kérdés
Kislanyom most 4,5 honapos. Eddig el tudott jatszani legalabb fel orat teljesen egyedul, de 2 napja nem lehet letenni 5 percre sem, mert rogton sir. Eddig az ido alatt legalabb el tudtam mosogatni, de mostmar azt sem.

2013. ápr. 5. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem 4 hónapos, de kezdem látni én is a jeleket. Eddig kimentem a szobából játszott tovább, most ha kimegyek megáll és nyöszörög. Kis cukik :). Kezdődik a neheze?!
2013. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Enyém 5 hós, kb 2 hete ezt csinálja. Ha bent matatok a szobában ahol ő van,akkor elvan tovább. De még tetézi azzal is, hogy eddig nem kellett ölbe venni,most meg igényli hogy cipeljem a fenekét :)
2013. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos. A kezdetektől úgy neveltem, hogy mindenki kezébe nyomtam, hogy ne féljen senkitől.. Most 3 hete csak nálam és az apjánál van el. Persze ölből mindenkire ezerrel vigyorog, de amint át akarják venni, sírni kezd.
2013. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!