Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor adtatok rajzolóeszköz...

Ti mikor adtatok rajzolóeszközt a gyerek kezébe először?

Figyelt kérdés
És mit?
2013. ápr. 5. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még egy éves, és egy vastagabb zsírkrétát adtam neki, alá pedig egy hatalmas csomagolópapírt terítettem.
2013. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 hónaposan kapott mágneses rajztáblát. Néha tollal is firkál már.

Most 19 hónapos.

2013. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyyok: persze korábban is volt már toll a kezében, de nem jelentős.
2013. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 hónaposan ceruza, zsírkréta. Mivel mindig enni akarta, muszáj volt ezt a történetet elnapolni.
2013. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 hónaposan, a mama felügyelete mellett egy halom papírt telefirkált egy tollal a kisfiam. 1 évesen már aktívan zsírkrétáztunk. Aztán jöttek a ceruzák, vízfesték.
2013. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1évesen zsírkréta, de felügyelettel. Még korai volt neki. Másfél évesen egyedül összefirkálta vele a falat :(. szóval még mindig korai egy kicsikét :)
2013. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy éves kora előtt mágneses rajztáblát, aztán vastag zsírkrétát 15 hónapos kora körül, felügyelettel. Kétévesen már nyugodtan engedhettem filctollal is rajzolni, mert nem akarta megenni. :)
2013. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 évesen adtam a kislányom kezébe de csak másfél évesen kezdte papíron használni a zsírkrétát.Most 3 éves és szépen rajzol formákat, smile-t.

Kisfiam 1 éves már ő is nézegeti,pakolgatja, viszont sokszor meg-meg kóstolja még.... :)

2013. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!