Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi alapján választottatok...

Mi alapján választottatok keresztnevet a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Különleges és rövid legyen és ne lehessen agyon becézni

Míra 13 éves

Lara 11 éves

Niko 10 hónapos

2009. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia


Engem sokan megszolnak érte, de én a Catherine nevet választottam. Azért mert mi angliában élünk és nem tervezem a hazaköltözést, és ugy gondoltam hogy könnyebb lesz neki angol névvel. Egyébként meg azóta tetszett ez a név, amiota láttam az elemi ösztönt, szal elég régota. Magyar nevek közül a Hanna tetszett, de most minden második babát igy hivnak

2009. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne lehessen becézni, rövid legyen (kettős vezetéknév miatt), ne legyen tömegnév.
2010. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lehet maradinak tartanak ez miatt de mi már megbeszéltük hogy az apuka nevet kapja és választottunk még egyet mellé.

Csaba Erik lett :)


Nekem tetszenek a külföldi nevek is.Ha lányom lett volna a Jázmin,Jade,Jamina(Dzsemina)Jana,Colé,Izabella,Arabella mindenképpen olyant választottunk ami menne a vezeték névhez

2012. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!