Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babámnak a kórházba jó...

Ha a babámnak a kórházba jó lett a hallóvizsgálata akkor nem kell félnem attól hogy rossz lesz a hallása?

Figyelt kérdés
A páromat megijesztette a kollégája hogy biztos nem jó a babánk hallása (1 honapos) mert ha becsapodik mellette az ajtónk nem ébred fel.
2013. ápr. 6. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A korhazban egy professzionalis geppel nezik meg (legalabbis nekunk bedugtak vmit es az kiirta, hogy ok-e). Szerintem onnantol kezdve biztosan hall! Nekunk vissza kellett menni kontrollra, mert a korhazban az egyiket nem tudtak bemerni. A kontroll rendben volt es azt mondtak minden rendben.
2013. ápr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fent van a babád, akkor próbáld meg azt, hogy tapsolsz egyet mellette (a kezedet ne lássa). akkor látod a reakciót. (nálunk a gyerek orvos ezt csinálta, mikor első alkalomkor kint volt)
2013. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem garancia hogy akkor 100% hall. Egyik ismerősöm fiának a kórházban rendben találták a hallását, pár hónap múlva kiderült hogy mindkét fülére süket..
2013. ápr. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre hogy figyeli ahonnan jön a hang illetve néha összerezen szerintem.
2013. ápr. 6. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A kórházban azt vizsgálják, hogy a baba dobhártyája reagál-e a zajokra. Előfordulhat, hogy később nem lesz jó a hallása, nyilván csak pillanatnyi állapotot tudnak vizsgálni, egy fülgyulladás, arcüreggyulladás ronthat a helyzeten, de nem hiszem, hogy 1 hónap alatt megsüketült volna a babátok. Sztem nincs miért aggódni, a lényeg, hogy ébren figyeljen a hangokra.
2013. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!