Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség mi lehet a baja a...

Segítség mi lehet a baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy nappal az utóbbi majdnem egy hétben folyamatosan tutol, nyüglődik, semmi nem jó neki. Kiabál, hamar eldobja a játékait, nem tudja lekötni magát, és sokszor már kézben is csak nyavajog. Eddig is rossz alvó volt, de most megint velünk alszik, mert ha megébred, lehetetlenség visszaaltatni, és most már mint aki retteg ha megébred, keserves sírásra fakad. Eddig szépen elaludt ha kis nyüglődéssel is egyedül a kiságyában, most meg megint ringatni kell, de ez sem garancia a nyugodt elalvásra. 5 hónapos és 8 kilo, már nem tudom hosszú 10percekig ringatni. Miért fejlődtünk vissza? Miért nem jó neki semmi egész nap? Se kiságy, se nappali, se a franciaágy. Nappal fél órákat alszik, éjszaka dobálja magát felsír, pedig az erőteljes felsírás nem volt rá jellemző sose, forgatja a fejét jobbra-balra, nem értem, de nagyon kivagyok...nem tudom mit csináljak...ja és pár hete forog, de sokszor forgás közben is sír, nem jó neki hason de hiába teszem vissza hátra, visszafordul sírások közepette.
2013. ápr. 7. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Jön már a foga? Attól szoktak nyűgösek lenni.
2013. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet jön, de nincs egyértelmű folyamatos rágcsálás,és ez az állapot nekem már több mint nyűgösség. De érdekes ha letesszük a kiságyba nagyon ordít, ha kivesszük mikor már nem bírjuk az ordítást, villámcsapásra abbahagyja, pedig nem lett állandón kézben tartva ezt egy hete csinálja, eddig csak akkor sírt ha valami baja volt most meg állandóan kézbe akar lenni, miért?
2013. ápr. 7. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy simán csak ilyen korszaka van, de lehet, hogy nem ártana megmutatni orvosnak. Lehet, hogy te nem veszed észre, de az orvos meg tudná mondani, mi lehet a gond. Ha meg nem komoly, legalább részben megnyugodnál.
2013. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jön a foga.

Ha az én fiamból indulok ki, akkor ő 5 hónaposan elkezdett nem aludni, csak altatva, nappal CSAK ÖLBEN aludt, nem lehetett letenni csak néhány percre, a gyerek szó szerint rám volt gyógyulva, én meg voltam tojva, hogy ez mostakkorígyfogmenni???

6 hónaposan kijött az első foga, rá 1 napra a második foga, ekkor következett egy kis nyugi, és a következő fogánál folytatódott a nyafkaság,ébredés stb.

Ma is észreveszem rajta ha jön a foga, vagy mocorog és bántja, mert tiszta zizi lesz, agresszív, nem alszik stb.

Szóval én elsőkörben a fogára tippelnék.

Ha más tünet nincs, nem fájlalja a hasát, fejét (fülét vakarhatja, ez is lehet a fogzás jele) akkor nem aggódnék, de ha megnyugtat meséld el a védőnődnek.

2013. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"és most már mint aki retteg ha megébred, keserves sírásra fakad." - én ebből a mondatodból gondolom, hogy fogzás :)


Kitartást!

2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!