Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Ez most...

Tapasztalt Anyukák! Ez most menstruáció lehet? Részletek lent!

Figyelt kérdés
6 hete szültem, rendes szülés utáni vérzésem kb 1 hétig tartott, azután már csak ilyen kis világos barna folyás szerüség volt hetekig, hol semmi, hol meg ilyen kis világos barna valami. Egészen mostanáig. Két nappal ezelőtt görcsölt a hasam, úgy, mint amikor meg akar jönni előtte és azóta ilyen nagyon sötét barnás piros valami van, illetve ma már rendes piros vér is. Lehet ez az első menstruáció? A héten kellene vissza menni a dokimhoz a 6 hetes kontrollra, mehetek így vagy inkább várjam meg amíg elmúlik?
2013. ápr. 8. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:
ez még nem az. csak még nem állt be a ciklusod. én 9 hete szültem... és 1 hétig volt vérzés, másfél a barnás.. de azóta semmi. úgyhogy ez még abból van. ha vérzel akkor nyuogdtan várd meg mig elmúlik..aztán menj vizsgálatra. amúgy semmi extra nincs a 6 hetes kontrollban.
2013. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!