Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, es hogyan? Alacson...

Mit tegyek, es hogyan? Alacsony paratartalom a kisfiam szobajaban. Ez allhat a nyugtalan ejszakak hattereben?

Figyelt kérdés

1 eves a kisfiam, es eddig nem is gondoltunk erre, de most ismerosom mondta hogy ha tudjuk merjuk meg a paratartalmat. Ma meg is tortent es 27%-ot mert a homero.

Nyugtalanul alszik, tobbszor megebred, sokszor iszik. Gondolom emiatt. Plusz ketszer volt mar mandula gyulladasa. Ilyenkor mi a teendo? Parasito gep, vagy mas alternativa?? Koszonom a valaszokat.


2013. ápr. 8. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon száraz volt a levegő. a kisfiam állandóan felkelt, mert szomjas volt.


Mi vettünk hidegpárásítót, sima csapvíz kell bele, lehet állítani a párásítás mértékét. Egész éjjel megy nála. Sokkal jobb a levegő!

2013. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a párásító, nekünk is kellett. Én kaptam olyan tanácsokat is az idős korosztálytól, hogy teregessek a szobába, a vizes ruha emeli a páratartalmat, vagy a konvektoron, radiátoron párologtassak vizet. Vagy vizes törölközőt is tehetsz a fűtőtestre.

De ugye már 1 éves a fiad, óvatosan, ha vizet párologtatsz a radiátoron, vagy konvektoron, nehogy leverje a forró vizet.

Vannak hideg és meleg párásítók is.


[link]

2013. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a szobába teregetek a radiátorra, az ajtó tetejére, és így elég párás. Alevegő a szobájában!!!
2013. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, es a linket. Akkor nekunk ilyen alacsony paratartalom mellett hidegparasitora lesz szuksegunk. Kisfiam, jon megy, kis ficanka egesz nap, szoval a radiatorra nem szivesen tennek semmit. A teregetest meg lehet hogy kiprobalom.

Igazsag szerint, par honapja koltoztunk a mostani lakasunkba, es eddig fel sem merult ez bennem. A lakas szaraz, a ruhak gyorsan szaradtak, de nem is gondoltam a fiam szobajara, hogy neki ez rossz lehet. En csak orultem, hogy mig a regi lakas peneszes volt, ez nem az.

2013. ápr. 8. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
A teregetés és a kis tálka nem elég. Nagyon nagyon száraz a levegő nálatok. Hidegpárásító kell. Bármilyen elektronikai boltban tudsz venni megfizethető áron.
2013. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkepp beszerzek egyet. Mar azt keresem melyik a megfelelo. Esetleg tud valaki ajanlani egyet, vagy hogy mire figyeljek, hany literes stb..?
2013. ápr. 8. 10:08
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk momert uh-os hidegpárásítónk van

arra figyelj, hogy mekkora légm3-es helyiséghez akarod használni (a dobozán fel is tüntetik)

az jó, ha lehet állítani az erősséget, van rajta időkapcsoló, ill, biztonsági kapcsoló: kikapcsol, ha már kifogyott belőle a víz.

2013. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!