Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bondolinoban másoknak is...

A Bondolinoban másoknak is fáj a háta? Mintha a babának nagyon jó lenne, de a hordozó személynek nem.

Figyelt kérdés
Hiába teszem a derékpántját a csípőmre, mindig felcsúszik a derekamra mire szorosra húzom, ahogy kell. A csatos hordozók derékpántja marad csak ott ahová teszem - csípőtájt - azokról viszont nem tudom 100%-osan hogy ülni még nem tudó babáknak valóban megfelelnek-e.
2013. ápr. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kösd egyből a derekadra, próbáld ki úgy, remélhetőleg jobb lesz. Illetve ha nagyon derékfájós vagy, akkor tedd hátra vele a kicsit, sokkal kényelmesebb lesz:).

Igen, jól tudod, a csatosok még koraiak lesznek.

2013. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Háton hordozok mert tegnap töltötte be a 9 hót a kisfiam. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. ezt olvasgattam és egyetértek azzal, aki azt állítja "tökegyenes háttal ÜLNEK a babák a legtöbb hordozóban". Emiatt nem merek csatost v Meitait, stb venni és ezért próbálgatom a Bondolinot, ami elvileg szövött kendőnek felel meg (de annál egyszerűbb fel-le venni). Viszont a problémám az vele h nem csípőre terhel és nem is tudom úgy beállítani hogy oda terheljen a fent leírtak miatt. Tehát hiába tépőzárazom a csípőmre alapból, a kötés után már fel is csúszott a derekamra a tépőzáras derékpántja. Persze a gyártó szerint "tökéletes súlyelosztást biztosít" a hordozó szülő számára blabla..
2013. ápr. 8. 16:31
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Mostanra biztos megoldódott a gondod, de ha nem: Ha hátra kötöd a babát, ne a csípődre tépőzárazz hanem feljebb, és semmiképpen se szorítsd rá a derekadra, csak kényelmesen. Ami nekem ezen túl bevált, hogy a baba hátán kereszteztem és a lábai alatt vezettem el (mei-tai kötés?) Én már 10 kilós babával használtam először és így nagyon-nagyon kényelmes, mindennapi kellék, imádom.

Sok sikert.

2013. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!