Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a kenguru vagy...

Melyik az a kenguru vagy hordozó, amit 10kg körüli/feletti vagy nagyobb méretű babának is kényelmes a hordozókendőn kívül?

Figyelt kérdés
Melyik az a kenguru vagy hordozó, amit 10kg körüli/feletti vagy nagyobb méretű babának is kényelmes a hordozókendőn kívül???

2013. márc. 23. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a kenguruk csak 9kg-ig jók.
2013. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
babbinka, egobaby, magyarinda, liliputi csattos :-)
2013. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok nem ego hanem ergobaby
2013. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gremese, nagyon szuper!
2013. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyönyörűséges ***** válasza:
mei tai
2013. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
gremese meitai a hátadon, nagyobb babát ott kényelmesebb
2013. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy keresel rá a google-on, hogy "csatos hordozó" vagy "SSC", akkor rengeteg félét találsz.

A választásnál fontos szempont lehet, hogy a babádnak mekkorák a méretei, és milyen távon szeretnéd használni a hordozót, ugyanis a legtöbb csatosnak nem, vagy csak kevéssé állítható a szélessége, hosszúsága.

Pl a Liliputi csatos nagyon jó, de én csak 4 hós korától tudtam használni kb egyéves koráig, utána kinőtte. A Manduca is szuper hordozó, és valamennyire állítható is, de azt is kinőttük másfél éves korára. Van egy Encsi-féle csatosunk, ami eddig a legkényelmesebb, de már az is picit keskeny. Még használható, de már nem illik tökéletesen a gyerek méreteihez.

Régebben nem szerettem a hosszú kendőket, de meg kell állapítanom, hogy 13-14 kiló körül, vagy afelett már a csatosok nekem kényelmetlenebbek, mint egy kendő. Már csatossal is nehéznek tűnik a gyerek, csak kendővel tudom úgy felkötni, hogy hosszú úton se fáradjak el. Tudom, hogy a kendős témát kerülni akartad, csak azért írtam, mert lehet, mégis gondolkoznod kéne előbb-utóbb a kendőben. Hiába macerásabb, de hosszú távon azzal elviselhető egy nagy gyerkőc súlya.

2013. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!