Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Manduka vagy egyéb hordozó?

Manduka vagy egyéb hordozó?

Figyelt kérdés
Beco butterfly-unk van, de apának nagyon kényelmetlen, pedig "elvileg" nagyon kényelmesnek kellene hogy legyen. Mit ajánlotok? Csak csatost légyszi, apa biztos nem fog kötözgetni kendőt :) Esetleg ha tudjátok mi a különbség a manduka meg a beco között, arra is kiváncsi lennék...
2013. márc. 26. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy hordozós házba, klubba és próbálgassatok! Nekem ergo babym van, nagyjából kényelmes.
2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Gremesénk van és nagyon szuper, aki készíti, mindenben segítséget nyújt!
2013. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Én most várom az új generációs vadiúj Manducámat. :)

Már kipróbáltam, a Hordozóházból rendeltem postán tesztelésre, nekem nagyon kényelmes. Szuper jól ki van párnázva a válla is, nekem főleg emiatt kellett, mert a fiam nagyon nehéz és leginkább a vállam, nyakam húzza. - Magyarinda csatos próbáltam még, de az kevésbé volt párnázott, nem volt kényelmes.

A beco-t nem ismerem.

2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!