Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves koráig kell a...

Hány éves koráig kell a gyereknek tápszert ennie? Ki meddig adta, ja és a baba meddig fogadta el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk 3 éves korig javasolják. Pláne ha tejérzékenség van a családban. De amúgy is minél később ajánlják a tejjel való találkozást...
2009. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éves korában meg fogom kínálni feles tejjel. Ha elfogadja, és nem lesz tőle baja, akkor kapni fogja, ha nem, akkor tápszer legalább két éves korig. (most 9 hónapos).
2009. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3 éves koràig nem gyözném a tàpszert fizetni.

Én 1 éves koràig adom,utàna feles tejet,de màsfél éves koràig még este tàpszert adok .

2009. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha volt tejérzékenység a családban, akkor receptre írja a doki a HA-s tápszert, egy doboz kb. 700 Ft, vagy mennyi, nem tudom pontosan... A tej sokkal többe kerül...
2009. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Külföldön élek,itt nem ir doki receptre tàpszert...

De nem vitatkozni akarok.Ha van lehetöséged add 3 éves koràig,én nem adom.

Nàlunk egy doboz tàpszer àràbol30 liter tejet veszek.Nem vicceltem!

2009. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Értem. Azért az átlag kérdező nem külföldön él, vagy ha igen, akkor ezt általában jelzi...

Itthon meg olcsóbb a tápszer.

2009. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1 éves koráig mindenképpen adtam volna, de 1 hónapja nem fogadja el (2 hete már félálomban sem, ízesítve sem, sehogy sem). 10,5 hónapos. Bepróbálkoztam tegnap a feles tejjel, az sem kell neki.

Tejpép sem.

Marad a túró, sajt, babajoghurt és puding.

1 éves korig mondta a védőnő, de már rájött ő is, hogy a lányomnak hiába. :)

2009. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom semmiféle tejterméket nem ehet két éves koráig, úgyhoy tápszerezünk. 1 havi adagja 12 ezer forint körül van.:-(( 1 éves múlt és reggel és este még azt eszi és szerencsére még ízlik neki.
2009. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
14hós a kisfiam, 1hónapja reggel tejet iszik.este tápszert.2éves koráig szándékozom az esti tápszert adni, ha elfogadja.
2009. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amíg elfogadja, addig azt kap, orvosi javaslatra. 2 éves korában szándékozom elkezdeni a bolti tej bevezetését. 16 hónapos a fiam.
2009. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!