Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nem gátolja a...

Szerintetek nem gátolja a baba-projektet, esetleg nem árt a gyereknek, ha most sikerülne?

Figyelt kérdés

A baba érdekében megpróbálunk kicsit egészségesebbé válni. Ehhez nekem szükségem van pár kiló leadására is. Korábban úgy sikerült fogynom, hogy tornáztam, és esténként mályva, zöld tea, ginseng egyben, filteres teakeveréket ittam.

Mielőtt azt írnátok, nem sanyargatni akarom magam. Azt szeretném, ha egészségesebb lennék, és szívesen költözne hozzám/zánk a kis csoda. :-)

Egy hónapja belekezdtünk a kivizsgálásokba, szedek plusszban multivitamint, E-vitamint és folsavat. A párom szintén. Ekkortól mérem naponta a hőmet, beszereztem ovu teszteket is. Javasolnátok még valamit, ami meghozná a várva-várt babánkat?

Köszönöm ha válaszoltok!


2010. jún. 14. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A szerelem:)
2010. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mályva és a zöld tea nem javasolt. A folsav viszont nagyon fontos. Én javasolnék még valamilyen terhesvitamint, amiben nem csak a folsav, hanem a tö9bbi magzatvédő vitamin is benne van. Sokan nem tudják, hogy 4féle B vitamin van, amivel súlyos betegségek előzhetők meg, és ezek közül a folsav (a B11 vitamin) csak az egyik.
2010. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szerelem az meg van! :-) Ebből a szempontból nagy szerencsénk van...

Oké, lehet nem használ kimondottan de természetes anyagok. Talán ha a segítségével jobb formában leszek és jobban érzem magam a bőrömben, akkor használ. Nem?

Terhesvitamint nem szedek még. Viszont szedek multivitamint, folsavat, E-vitamint, és igyekszek figyelni az étkezésre is. Nektek sikerült már a babó?

2010. jún. 15. 00:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! En a malyva teat azert nem ajanlom mert az kivisz beloled mindent, (legalabbis belolem a szuszt is kivitte amikor ittam...) igy hiaba szeded a vitaminokat es eszel egeszsegesen, nem marad benned semmi jo. En azt ajanlom hogy figyelj oda hogy eszel, sok zoldseg, gyumolcs, minimalisra csokkentsd le a feher lisztet es a cukrot. A terhesvitamin sem kell ha az etellel megeszed a vitaminokat, viszont a folsavat szedd, az fontos. Es tornaszhatsz is.
2010. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedj elevitet előtte:)Legalább 3 hónappal:)Jó az ha benned van hidd el:)


Egy wellness túra sem rossz ötlet:)Sok zöldség és gyümölcs,elmehetnél dietetikushoz is:)

Plusz, dobd ki a vegyszereket és használj helyettük természetes tisztítószereket:)Jógázz, az nagyon fontos:)



Első voltam:)

2010. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ami tuti meghozza a várva várt babát:SZEX!
2010. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak teljes mértékben igaza van, terhesvitamint szedj,egyedül arra van szüksége ilyenkor a szervezetednek, csak folsav nem jó, és az sem mindegy, mennyi folsavat szedsz, plusz mellé a többi b vitamint. A teák a vitamint is kimossák a szervezetből, a fogyókúrával meg úgy érezheti a szervezeted, hogy nincs megfelelő táplálék ellátás, nem megfelelő az időpont a baba megfoganásához. Rajtam is van kb 5 kiló plusz, de nem merek fogyózni, jót nem tesz ilyenkor. Sok sikert a babához.
2010. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!