Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír a babakocsiban?

Eszo kérdése:

Miért sír a babakocsiban?

Figyelt kérdés

4 hónapos lesz szerdán a kislányom, de ha nem alszik el a babakocsiban,akkor sír..de mint a csuda...mitől van ez???

el fog múlni valaha?


éhes nem lehet, pelusa tiszta..akasztottam be lógós játékokat is...de semmi..

valami ötlet??


2013. ápr. 8. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a cumi vált be. Nem akartam cumit adni neki, de istenem.... ettől megnyugszik.
2013. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom addig utálta nagyon a babakocsit, amíg feküdnie kellett. Ki akart valószínű látni, zavarta, hogy csak úgy ott fekszik...

Mondjuk utána sem lett nagy babakocsi-fan, miután sport részbe tudtam ültetni, mikor már ült, de talán akkor kicsit jobban viselte.

Amúgy vannak ilyen babák, akik nem szeretnek babakocsizni. Persze lehet nálatok hamar elmúlik ez az időszak.

2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lát ki, és egy három- négy hónapos sokszor már szeretne nézelődni, hiszen már jól lát távolra is , sok gyereket nem elégít ki ilyenkor a lógó játék. Vagy így kivárjátok, hogy fel lehessen ültetni, vagy esetleg beszereztek egy hordozót, amiben függőlegesben lehet és nézelődhet:).

Érdekes filmecske:):

http://www.youtube.com/watch?v=zga_mW9vqnE

2013. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém név hason szeretett volna feküdni. Amint hasra tettem, elmúlt a "baj" :€
2013. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Az én babámnak kényelmetlen volt a babakocsi, kitapasztaltam, hogy kell kipárnáznom, raktam alá keményet is, utána ne nyöszörgött. Olyan is volt, hogy a ruhát nem szerette amiben vittem, lecseréltük és minden oké volt. Nem biztos, hogy ez a gond, de egy próbát megér. A feje alá raktam törülközőket, nem szerette,ha nagyon lent volt a feje.
2013. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vok :)

Enyém meg, es a végén :) -t akartam írni

2013. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!