Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1hònapos lesz 2...

Kisfiam 1hònapos lesz 2 nap múlva, mikortòl lehet kivinni a levegőre babakocsiban, és mennyi időre szabad először?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Én már 2 hetesen kivittem,először csak 10 percre,majd 20 percre és egyre több időre...
2013. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először csak felöltözteted és rányitod pár percre az ablakot. Másnap kicsit tovább. Majd leviszed negyed órára, majd folyamatosan növeled az időtartamot.
2013. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már 2 hete vihetnéd.

Amikor 0 fok, vagy magasabb a hőmérséklet, késő délelőtt elindultok.

Először 15 perc, aztán 25,35, és így tovább.

2013. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

először csak 10 percre vidd ki, és úgy öltöztesd fel, hogy amit felvennél, neki plusz egy réteg.

inkább rétegesen öltöztesd: rugdalózó, harisnya, zokni, kispulcsi, bundazsák, sál, sapka, takaró, és ha van, a lábzsákot is tedd fel a kocsira. ha nagyon hideg van, (mínuszok) akkor a babád alá tehetsz még egy plédet is.

2013. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már 2 hetes kora óta kéne vinni.
2013. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még csak ott tartunk.h felöltöztetem és kinyitom az ablakot pàr percre. Köszi a vàlaszokat!
2013. jan. 29. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz az én lányom nyáron született és másfél hetes volt, mikor kivittük kb 20 percre, de nekünk a doki is mondta, hogy télen is ha nincsenek nagy mínuszok, akkor nem hogy ki szabad vinni, hanem igenis kell!

Ha kiviszed egy 10-15 percre délelőtt, attól semmi baja sem lesz. Aztán mindig növelheted az időtartamot!

2013. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moncsycsy ***** válasza:
100%
én nem igazán értek egyet ezzel a mikor lehet kivinni egy babát levegőre. mivel már 3-4 naposan a kórházból haza úton is levegőn van. mi 1 hetesen fél órát már kinn sétáltunk, persze előtte felöltöztetve naponta többször álltunk az ablak előtt. lehet "oltani" de szerintem és az orvos szerint is így lesz erősebb az immunrendszere.
2013. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi ahogy hazajöttünk a kórházból,másnap már levegőztünk 5 percet. És minden nap kicsivel többet. Imádja a kiscsajom,nagyokat alszik kint.Persze ha nagyon hideg van,vagy fúj a szél,esik az eső,nem megyünk ki,de ha szép az idő,megyünk amikor tudunk!!
2013. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,pénteken lesz egy hónapos a kislányom!
2013. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!