Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek törte már el a kisgyerme...

Kinek törte már el a kisgyermeke a lábát? Ha igen hogyan? Mit lehet vele csinálni, hogy ne fájjon neki annyira?

Figyelt kérdés

19 hos kisfiam ugy néz ki eltörte a lábát.:(

sajnos az én hibám,mert a bicikli kerekébe akadt el a lába :(

remélem nem tört el,holnapra kaptunk beutalót aröntgenre.

hogy segíthetnék neki?nem állhatna lábra,de neki hogy magyarázzam ezt el???

most ha lehet nem a lecseszésekre vagyok kíváncsi,elég rosszul érzem magam így is... köszi


2009. szept. 22. 14:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és ha voltolyan akinek a gyerekének eltört valamilye,lába,keze akármi,hogy nézett ki?neki a sarkán lejött a bőr,elöl abokáján van egy horzsolásami lila lett ,de csak ott és be van dagadva.
2009. szept. 22. 14:27
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi az , hogy holnapra van röntgen beutaló? Azonnal röngeneztesd meg, ha nem akarod, hogy béna legyen a lába!!!

A törés lilul és dagad, de ha el van törve, nem áll rá, hidd el!

2009. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de miért nem vitted egyből ügyeletre egy korházba???Én biztos nem várnék egy napot.
2009. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most ugye csak viccelsz???? ne legyél már ilyen felelelőtlen. Azobnnal vidd akórházba,jézusom :@@
2009. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
KÓRHÁZI ÜGYELET! MOTMOSTMOSTMOST!!!!!!
2009. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én is ezt akartam,de a doki nem csinált semmit!

Egyébként meg azért nem vittem azonnal,mert épp mentünk volna ovodába anagyobbikért...senki nem tudott volna érte menni rajtam kívül

nem felelőtlen vagyok,hanem nem tudtam egyszerre két helyen lenni,ezzel nem tudtam mit kezdeni!!

2009. szept. 22. 16:10
 7/11 A kérdező kommentje:

nincs beliliulva,picit meg van dagadva,már szebb,hogy volt rajta borogatás,felhivtuk a kórházat ahol röntgenezik, és azt mondták,holnap menjünk.

egyébként egész jól elmosolyog,beszélget,amig rá nem kéne állnia,azt nem meri!

2009. szept. 22. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem tört el, de fájdalmas. Én 2,5 éves voltam mikor beakadt a lábam a küllöbe. 4cm hosszu és 2 cm mély volt a seb. összevarták, fekvögipszet kaptam. Nekem nem lehetett megmagyarázni, hogy feküdjek, mihelyt elfordultak egy pillanatra, én ugráltam. Nem lessz semmi gond. Nyugi. Probáld meg lekötni valamivel amihez nem kell felállnia.

2009. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

most épp elvan,bár leginkább csak kézben marad el,mert ha leteszem azonnal megprobál felállni,csak nem sikerül neki :(

ugy sajnálom szegénykémet...

a borogatást s letépi a lábáról.

2009. szept. 22. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Hogy vagytok? Remélem már jobban. Mit mondtak a röngenen? Utolso voltam. Gyogyuljatok meg mihamarabb.

2009. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!