Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam ma akaratos...

14 hónapos kisfiam ma akaratos, nyűgös, hisztis. Tapasztaltatok ti is ilyet babáitoknál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma nem, ma épp angyal a lányom.)

De vannak napok, amikor alig várom az estét...

Ilyenkor igyekszem minél többet kivinni a levegőre, ugrálja ki magát, azt úgyis imádja..)

Kösd le, játsz vele, foglald el-tudom nehéz, de ha ideges vagy, még rosszabb lesz.

2009. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bal lábbal kelhetett szegényke, az enyémnek is tök jó napja van ma, csupa mosoly és gézengúzság, de talán mert ma apa is itthon van... :)
2009. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uhh hát a 16 hónapos lányom is ma kész hisztigép.... :( Semmi nem jó, sokat sír, sőt ma megtörtént életünk első hisztije a nagyvilág előtt. Séta közben elkezdett hisztizni, kifeszítette magát, nem is tudtam mit csinálni, mindenki körülöttünk minket nézett. Hát már alig várom az estét, hogy aludjon, asszem én is alszok (remélem reggelig). :)
2009. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!