Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónaposan mennyire érti amit...

Csillanyu kérdése:

8hónaposan mennyire érti amit mondok?

Figyelt kérdés
Költözni fogunk és az érdekelne ha mondom neki hogy mostantól itt vagyunk itthon érteni fogja-e!Úgy értem tudja már hogy a szavaknak mi a jelentése...
2013. ápr. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Érti bizonyos szavak jelentését. De szerintem amit te akarsz mondani, azt még nem érti meg.
2013. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig mindent értenek...okosabbak mint hinnénk!!!
2013. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég könnyen elalszik idegen helyeken max sírva ébred de nem mindig igaz az hogy ha ő ilyen akkor könnyen megszokja az új helyet?
2013. ápr. 10. 13:40
 4/7 Golan Trevize ***** válasza:

Abban nem igazán hiszek, hogy 8 hónaposan ezt így felfogná.

De ha végigviszed az új lakásban, mindent megmutatsz neki, miközben mondod, hogy "ez az új konyha", meg ilyenek, megmutatod az ágyát, a játékait, stb. akkor meg fogja érteni, hogy mi a helyzet.

2013. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hàt erre csak azt tudom irni, hogy olvasd el a HAROM EVES KOR UTAN MAR KESO c. konyvet (neten meg lehet talalni pdf formatumban). hihetetlen okosak a gyerekek, mi nem is gondolju rolu, ajanlom figyelmedbe ezt a remek irast.
2013. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felfogja... az enyém nem volt két hónapos, mikor elköltöztünk és nem tudott aludni. félt az új helyen. ott az ágya se az volt, első éjszaka babakocsiban kellett altatni, mert azt ismerte.
2013. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más, de szerintem ha egyébként is sokat beszélgetsz vele, akkor érti. Mesélj neki előtte sokat az új otthonról, hogy milyen jó lesz stb. hogy már előre felkészülhessen a "valami új"-ra.

Én mindent megbeszélek a lányommal, 16 hónaposan már nincs olyan téma, amiről ne lenne saját elképzelése...Soha nem hittem volna ha nem a saját szememmel látom, de 1 évesen már MINDENT megértett!

Szóval beszélgessetek sokat, mert biztosan érteni fogja!

2013. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!