Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csaszaros anyukak, nektek...

Ketteske kérdése:

Csaszaros anyukak, nektek minden ok a mutet utan?

Figyelt kérdés

3 honapja szultem es par napja huzodast erzek a mehem korul. Ugye a mehemen a heg mar begyogyult?

Vagy csak azert erzem ezt,mert egyre nehezebb a babam es meg friss a seb?

Elmenjek egy uh-ra,ott latszik,ha van valami problema?

Vagy lehet,hogy meg fog jonni,annak ellenere,hogy szoptatok?



#csaszarnutan
2013. ápr. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hm ez érdekes. Nekem 5 hónapja volt, de én nem tapasztaltam ilyet. Frissnek még friss a seb, annak sok idő kell míg begyógyul. Nekem mensikor vagy mensi előtt sem húzódott. Ha nagyon aggódsz miatta akkor inkább nézesd meg, de nem hinném, hogy komoly a baj.
2013. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapja szültem császárral és mai napig fáj a sebem, és az időváltozást különösen megérzem lehet neked is emiatt húzódik :( Vagy akár meg is jöhet, nekem is megjött mikor még szoptattam.
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónapja szültem szintén érzek húzódást mostanában, anyum mondja h valszeg még mindig rendeződnek bennem a dolgok.
2013. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lassan négy éve hogy szültem, és még most is, főleg az időjárás változás miatt fáj, kívül, belül.

Én is nagyon nehezen viseltem, sokat fájt az elején a hasam. Más már császár után három nappal szaladgált.......

Mindenkinél más.

Az is lehet hogy megjön, nekem is kb 3 hónap után jött meg.

2013. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan fura volt egy ideig, olyan érzéketlen volt a vágás környéke, mintha mindig zsibbadt volna.

Kb. egy évig éreztem ezt.

2013. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első császár után még másfél évvel is teljesen érzéketlen volt a hasam (SOS császár volt). Húzódást, szúrást műtét után hónapokkal is éreztem.

A második császár után egy héttel már szaladtam a fiammal a nagy hóban. Húzódás és szurkálás szintén van, pedig már 14 hónapja volt, de én ezt az időjárás változáshoz kötöm, menszi előjeleként semmi ilyen nem jelentkezik.

2013. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,akkor nem aggodom. :)
2013. ápr. 10. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szültem és úgy érzem jól viseltem a császárt, pár nappal utána már egész jól voltam, hamar felépültem, de még 1 hónappal ezelőttig is egy héten több nap éreztem tompa fájdalmat, főleg, ha sokat emelgettem babámat vagy sokat sétáltam. Most már kicsit jobb, de még mindig fáj tompán. Épp múlt héten voltam a 6 hetes kontroll után újra nőgyógyásznál és mondtam neki, azt mondta lehet ciszta tünete a fájdalom, de azt nem talált, viszont a császár okozhat összenövéseket, aki arra hajlamos és nekem az keletkezett, és azt mondta azért "érzem, hogy van hasam". Most neki akarok majd állni sportolni, remélem jobb lesz.
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!