Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem 16 fokban a babámat...

Kivihetem 16 fokban a babámat mei-tai -ban?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Nem nagyon tudom ma másképp megoldani a kutyasétáltatást. Hogyan öltöztessem fel a babát? (kb.15perces sétához, 2 hónapos)
2013. ápr. 11. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd ki? Nem értem a kérdést. rugira adj rá még egy réteget+sapit.
2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, olyan törékeny még :D meg félek, hogy igy megfázik... :O (azthiszem kicsit parázós vagyok)
2013. ápr. 11. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
En minuszokban hordoztam! Mondjuk kendoben. De siman! Nem is kell tuloltoztetni, csak ami kilog azt jobban.
2013. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 16 fokkal van a baj (én minuszban is hordoztam), hanem a 2 hónaposságával, még picike a meitaihoz. De ha csak pár perc az egész, akkor vigyed, adj rá egy vékonyabb overállt, alá a szokásos otthoni ruháját. Tartsd a hátát, ne essen bele a meitaiba.
2013. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
body, harisnya, rugi, fölé mehet vékony pulcsi, zokni, és rá egy overáll, én így vinném, na meg a sapi, ami a fülét is védi, mert szél van!
2013. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van apának jó nagy cipzáros polár pulcsija, akkor azt Te vedd fel és húzd be, alá meg rugdalódzó és egy jó kis sapi, így Te is melegíted a testeddel, jobban, mint ha több réteg ruha van rajta.
2013. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, picike még ő ehhez, valahogy én is igy érzem. Nemtudom hogy fogja birni, még nem volt benne csak 1x. próba céljából kb.5percre. Amugy beleesni nem esik bele, mert elég nagy baba ő. Már több mint 6kg, a fejecskéjét is egész jól tartja...hát meglátjuk, kénytelen leszek megpróbálkozni vele. Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 11. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
A hőmérséklet miatt viheted, persze:), gondolj bele, te egy 36 fokos kályha vagy neki:)! Éppen ezért inkább arra figyelj, hogy ne öltöztesd túl, mert akkor az lesz a baj:).
2013. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez a pulcsis dolog jó ötlet nagyon. Köszi mégegyszer csajok. (gondolom, hogy csajok :D )
2013. ápr. 11. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vittem ilyen idősen de nem kényelmes neki úgyhogy várok míg szét tudja tenni a lábát. Különben csak a térdén vagy a lábán támaszkodik
2013. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!