Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kivihetem a 4 hetes babámat?

Ma kivihetem a 4 hetes babámat?

Figyelt kérdés
Még nem nagyon mozdultunk ki. Hogy kezdjem a levegőztetést?
2012. febr. 21. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kivinném, de jól beöltöztetve és max 5 percre. Aztán holnap megint, persze csak ha szép az idő. És majd jövő héten lehet növelni 10 percre, 15re stb. Ahogy melegszik az idő és ő növekszik egyre tovább. Jót tesz neki is a friss levegő. Jó levegőzést! :)))
2012. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
0 fok felett kiviheted. Fokozatosan emeld az időt, 5-10-15-20 perc. De kezdheted úgy is, hogy felöltözteted és az ablakot nyitod ki 5-10-15 perc, majd kiviszed 5-10-15-20-...percre. Én így csinálom.
2012. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vidd ki. Jól öltöztesd be. Mi ilyen időben mentünk az első tanácsadásra (szintén 4 hetesen). Kb. fél óra oda, fél vissza.
2012. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Bár én már elkezdtem a levegőztetést 3 hetes korától. Naponta rányitottam az ablakot, illetve kivittem 5-10 percekre az udvarra.
2012. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Öltöztesd be, és állj vele pár percig az ablakhoz/erkélyre. Ma mondjuk 5 percet, holnap 10.. Pár nap után kimehetsz vele egy kis időre.

Mondjuk nem tudom, hol éltek, de ha Budapesten, figyelném a szmogtérképet. A mai napi is elég csúnya:

[link]

Én ilyenkor nem szeretem levinni a fiam.

2012. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ma csak 5-10 perc lesz az udvaron... Nem Budapesten élünk, a szmog nálunk nem jellemző.
2012. febr. 21. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:

En kivinném. Nekunk volt a kocsinkra tetej, ami teljesen beborította a kocsit. Nem az esovédo foliára godolok. Jol beoltoztetve, sutott a kocsira a nap, ugy aludt mint a bunda.


13 hos kislány anyukája

2012. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam pénteken lesz 4 hetes, tegnap volt a védőnő. Már nagyon szerettem volna kimozdulni, így rákérdeztem. Azt mondta, hogy tegnaptól nyugodtan sétáljunk egy kicsit. Tegnap 15 percet sétáltunk, ma majd 20 percet holnaptól 30-at a héten(így javasolta.) Jövő héttől pedig 1 órákat mehetünk:)

Úgy örültem neki, nagyon jól esett az a kis séta:)

3 hetes tündéri kisfiú anyukája

2012. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken lesz 5 hetes a lányom. Ma voltunk kint sétálni, nagyon jó idő volt felénk. Ez volt a 3. sétánk. Én már régen elkezdtem neki a levegőztetést az ablaknál.
2012. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!