Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti minden nap kiviszitek...

Eszo kérdése:

Ti minden nap kiviszitek sétálni/levegőztetni a babátokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előttem szóló! A friss levgőn a séta többet ér, mint a mondókázás, különben sem nagyon hiszem el, hogy valaki annyit tud játszani, mondókázni hogy mellette nemhogy a sétára, de még a házimunkára sincs ideje.....a séta igazi feltöltődés, a kisfiam nézelődik vagy alszik, énmeg kikapcsolom az agyam és stalva pihenek. Pletyka? Ezt nem is értem, miért hozod összefüggésbe a sétával......
2013. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha jó idő van, és nem jön közbe semmi, akkor általában megyünk sétálni.

Ha hideg van, fúj a szél, vagy esik, esetleg köd van, akkor nem.

Nincs esővédőnk, én nem tartom jónak, mert ha rajta van az esővédő a babakocsin, akkor szerintem túl sok levegő nem éri a gyereket, akkor már többet ér, ha csak simán kinyitjuk az ablakokat otthon.

2013. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es nem tudom nálatok, hogy néz ki egy nap, de nálunk jut idő sétára minden nap. Tegnap 4 órát voltunk játszótéren pl. mágis van főtt kaja és tisztaság van. 7kor keltem az ebéd már kész, most állt meg a mosógép. A fiam alszik addig teregetek és eszek. Mosogatni, vegyszeres takarítást pedig este miután leraktam a babát aludni. Szóval van egy egész délutánom arra, hogy sétáljunk és mondókázzunk.
2013. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első gyermekemet nevelem, és megtanultam mindenre időt szakítani. A séta igenis fontos! Mondókázásra is jut idő délután.
2013. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!