Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfog-mosás kérdés, ti hogy...

Tejfog-mosás kérdés, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
9 hósomnak most jön a 3. foga. Újra húzható fogkefét vettem. Elég azzal átdörzsölni picit, vagy hogy kell, vízes legyen a kefe? Fogkrémet nem vettem még. Bocsi a hülye kérdésért!:-)
2013. ápr. 12. 04:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vettem babáknak való, fluormentes fogkrémet (Nenedent), amit nem baj, hogy ha lenyel, ebből teszek egy picit a fogkefére, és így dörzsölöm át. De elvileg ilyenkor még lehet fogkrém nélkül, sima vizes fogkefével is.
2013. ápr. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. ápr. 12. 05:41
 3/5 Faff0529 ***** válasza:

Szia!

Szerintem csináld úgy neki is, ahogy magadnak szoktad, mert egyrészt jobb, ha úgy szokja meg, ahogy később is kell neki, másrészt pedig neked is könnyebb lesz. Nekünk 0 éves kortól ajánlott fluorid tartalmú fogkrémünk van (Vademecum) érdemes már azt is használni. És szerintem vegyél neki rendes baba fogkefét is csak,h lássa, tudja, hogy mi az és nyugodtan hagyd próbálkozni magának vele (persze miután jól megmostad neki te a fogait :)

2013. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fogkrémmel mosom neki (Nenedent). Mikor vettem, adtak hozzá ujjra húzható fogkefét, de én azt valahogy túl nagynak, böszmének találtam, csak öklendezett tőle, így egy egész pici fejű rendes fogkefével mosom neki, amit a DM-ben vettem, és volt még hozzá két "tanuló fogkefe", ami tulajdonképpen egy rágóka, meg egy szilikon szőrű fogkefe volt.
2013. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Signal baba fogkefénk van :) és Vademecum fogkrém 0-tól használható előtte Gabi tejfogkrémmel kezdtük 9hónapos volt,én oda adtam neki a fogkefét én is oda álltam meg apa is és együtt mostuk a fogunkat nagyon tetszett neki és azóta is egyedül mossa én gyorsan megtisztítom neki aztán ő is rágcsálja meg dörzsöli magának,most 16 hónapos.
2013. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!