Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok pelenkázó...

Mit használtok pelenkázó helyett, ha már nem marad meg rajta a baba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 08:00
1 2
 1/12 Faff0529 ***** válasza:
Szia! mi a saját ágyunkra terítünk egy pelusozó alátétet és ott cserélünk pelenkát. De a földön is nyugodtan megoldható szerintem. :)
2013. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ágyra pelenkázó alátét, gyerek a lábam közé..és indulhat a küzdelem...:D Muszáj így, mert már lefordul a pelenkázóról és az veszélyes.
2013. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fürdés után is?
2013. ápr. 12. 08:07
 4/12 Faff0529 ***** válasza:
fürdés után is igen, mindig :) a földet ne úgy képzeld el,h leteszem a "csupasz" parkettára azért :) Természetesen valamit ott is teszünk alá (vastagabb takaró és arra a pelus alátét, de vannak kifejezetten vastag pelenkázó alátétek,aminek kemény az alja, az is tökéletes, de biztos használtok ti is pelenkázólapot, azt is leteheted és azon pelusozod :)
2013. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Komód van,azon az alátét. A földön fogom szerintem,csak olyan furcsa, h lerakom. Próbáltam a kiságyban, de attól meg letörik a derekam :)
2013. ápr. 12. 08:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Hu szegenyek, akkor azt hiszem erdekes lesz az elkovetkezo par honap. Mennyi idosen jon ez a problema? Nekem 4 hos meg csak a kisfiam.
2013. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Faff0529 ***** válasza:

hidd el, meg fogjátok szokni ott is. Nyugodtabb leszel szerintem te is, mert onnan aztán nem eshet nagyot, akár milyen örökmozgó :)

Szerintem gyereke válogatja, hogy mikor jön el ez a korszak. De kb. az ülés, állás, járás korszak :)

2013. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hós és már letekereg róla.Nagy küzdések vannak esténként.Lassan nálunk is jön az ágy meg a föld...
2013. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos, egyideje megy a harc, de most már egyáltalán nem marad egy pillanatra sem :)
2013. ápr. 12. 11:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve a franciaágyon pelenkázom a fiam, nem is volt pelenkázó komódom, sem lapom. Lefektetem az ágyra, melléülök és kész. Semmi gond nincs ebből. 7 hónapos
2013. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!