Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fogják még gyötörni a...

Meddig fogják még gyötörni a szélgörcsök 13 hós babámat?

Figyelt kérdés
2 hetes kora óta hasfájós a fiam.Tápszeres.A kezdeti ún. újszülöttkori órditós hasfájás többé kevésbé 4 hónapos kora körül elmúlt. Viszont azóta is főleg éjjel szenved a pukik miatt, nyugtalanul alszik, forgolódik, fesziti magát, NAGYNEHEZEN jön egy puki akkor nyugi.Egy óra múlva újra. A hajnali órák a legnyugtalanabbak.Dokik szerint minden oke, szinte el se hiszik, hogy a szélgörcsökkel van kinlódunk. Semmi puffasztót nem eszik. Én soha nem hittem volna, hogy egy év után is lesznek gondjaink a pukikkal. Senkit sem tudok akinek a babája ilyen idősen hasfájós lett volna. Mikor mesélem, csak néznek rám , mintha ilyen nem is létezne és senki sem tud segiteni.

#puki #szélgörcs #13 hónapos #éjjeli hasfájás
2013. ápr. 12. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Jè, azt hittem csak mi adtuk az infacolt még egy éves korában is. Nálunk is csak éjjel szenvedett vele, aztán egyszercsak megszünt, hogy mikor, én sem tudom pontosan. Mondjuk nálunk kisebb korában nem volt nagyon hasfájós, lehet a hozzátáplálás miatt volt, bár az is nehezen ment, sokáig csak szopizni akart, enni nem nagyon.
2013. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És milyen készítményeket, praktikákat próbáltatok már? HÁziorvos, védőnő mit mondott erre? Először is tőlük kérnék segítséget (és lehetőséget egy kivizsgálásra), mert lehet, hogy más lehet a háttérben és valami egyszerű dologgal könnyen orvosolható lenne. Gondolok itt esetleg ételallergiára (pl. tej) mert az is csinál(hat) ilyesmit. De számtalan más oka is lehet, érdemes utánajárni, pláne ha ennyire szenved tőle a gyermek. Én biztos nem hagynám annyiban!
2013. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is sokáig küszködtünk a szélgörcsökkel, de szerencsére már túl vagyunk rajta! Nekünk az Infacol segített, azt kapott Zoé kb. 1-másfél hónapig adtam neki, és most már minden rendben!
2013. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!