Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amyukák, Kismamák! Nekem ez...

Amyukák, Kismamák! Nekem ez nagyon fontos. Kérem csak az irjon aki volt ilyen helyzetben. Ti nem féltetek?

Figyelt kérdés
Van, volt olyan Anyuka aki pánikbetekség,vagy szorongásra szedett gyógyszert ÉS MELLETTE SZOPTATOTT??Én 3hete szedek egy gyógyszert és szoptatam.Most totál leáltam a cicivel.Remélem a 3-hét miatt nem lesz baja a babának?
2013. ápr. 13. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom orvos írta fel a gyógyszert, neki mondtad, hogy szoptatsz? A betegtájékoztató mit ír?
2013. ápr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az Orvos mondta,hogy ne szoptasak és a betegtájékoztató is ugyan ez :-(
2013. ápr. 13. 10:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna. Mindenképp beszélj a gyermekorvossal!
2013. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi itt a kérdés!?

Buta voltál, nem lett volna szabad szoptatni, te pedig szoptattad!

Ha baja lesz, le tehetsz róla!

Vidd el a háziorvoshoz a picit, es kérdezd meg mi baja lehet...

2013. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A baba rászokik szépen a nyugtatóra, ha abbahagyod elvonási tünetei lesznek. Rosszul lesz tőle. Mégis mit hittél? Nem hiszem, hogy sokan ezt megkockáztatták még. Vagy hagyd abba a gyógyszert, vagy adj neki tápszert!
2013. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a toxikológiai szolgálatot, ott adnak felvilágosítást hasonló problémákra.

[link]

Telefonszáma (ingyenes):

06-80-20-11-99

Szerintem egy telefont megér, remélem nem lesz semmi probléma!

2013. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát te nem vagy épelméjŰ!


Az orvos határozottan mondta hogy NEM szoptathatsz a gyógyszer szedése mellett és te ENNEK ELLENÉRE mégis szoptattad a babád.

Hát tudod....

Hihetetlenül felelőtlen vagy.

2013. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Xanaxot szedtél? Ha ezt, vagy más nyugtatót, akkor feltétlen vedd fel a kapcsolatot gyermektoxikológussal, mert lehet, hogy a babánál elvonási tünetek lesznek. (lehet, hogy nem, de ezt majd az orvos dönti el)

Antidepresszáns esetén szerintem kevesebb gond adódhat, ott inkább elővigyázatosságból tiltják a szoptatást.

Pánikbetegséget próbálj meg pszichoterápiával kordában tartani, mert hosszabb távon sokkal hatékonyabb! A gyógyszer csak átmeneti legyen. Szóval pszichológust is keress fel a pszichiáter mellett.

2013. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Felelőtlen vagy. Olyan, mintha a babádat gyógyszerezted volna...


Kedves utolsó!

Nem csak a Xanax okoz elvonási tüneteket/hozzászokást :D, hanem a legtöbb altató - nyugtató.

2013. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még mindig 9-es vagyok.


Atyaviláááág, 8-as válaszadó: mekkora baromságokat írtál!!

Ha nem értesz valamihez ilyen komoly kérdésekben, akkor - kérlek - ne nyomkodd a billentyűzetet!!! Uhhhh

2013. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!