Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mentetek el bulizni a...

Mikor mentetek el bulizni a baba mellett először pl a barátnőkkel?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam.Elítélendő hogy elmegyek egyet szórakozni a barátnőimmel?Már nagyon rám férne,nem mintha valaha is buli mániás lettem volna,de úgy érzem hogy már nagyon rám férne...
2013. márc. 29. 20:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
72%

EGYÁLTALÁN nem!!! :)

nekem 10 hónapos a kislányom, imádom, de egyre töb kikapcsolódásra vágynék.. :)

Pedig a mami és apa is szívesen van Vele, bármikor. Megyek is egy héten 3x edzeni, és néha barátnőmmel vásárolgatni, vagy apával kettesben ide, oda. :)

Nyugodtan menj, ha van kire hagyni és bízol benne. :) Ettől csak tartalmasabb lesz az idő, amit kipihenten a kicsiddel töltesz. :)

Nem attól jó egy szülő, ha egy perce sem bízza másra, hanem attól, hogy ha Vele van, azt mindketten élvezik. :)

2013. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
38%
Attól is függ mit értesz "bulizás" alatt. Mert elmenni a barátnőkkel vásárolgatni, mozizni, beülni valahova,beszélgetni, vagy apukák esetében focizni, mértékkel sörözni az teljesen rendben van, ha nem mindennapos program és persze van kire bízni a picit. De pl. egy szülő esetében a diszkóba járás, éjjelre kimaradás már nekem nem fér bele. Úgy gondolom, hogy aki gyerek mellett is erre vágyik, az még nem nőtt fel teljesen.
2013. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

-No akkor ezek szerint én még nem nőttem fel eléggé,mert el szeretnék menni táncolni valahová a barátnőimmel...

Férjem lesz vele,de nagyon nem fogja észrevenni hogy kimaradok éjszakára,hisz este 9-kor elalszik,és reggel 7-8-kor kel.

Nem reggel 6-kor állítanék haza részegen nyilván!

Asszem 7 éve voltam utoljára táncos szórakozóhelyen,tehát rendszeresnek még véletlenül sem mondható.

2013. márc. 29. 21:14
 4/57 anonim ***** válasza:
45%

A kettes válasz megfogalmazta az én válaszomat is.

Bármilyen ősanya vagyok, nekünk is kell a szünet (akár kondíterem, akár barátnőzés), de én 2 óránál tovább nem mentem el gyerek mellől szórakozni.

Egyszer elmentem a legnagyobb gyerekemmel egész napra, mikor a kicsi 2,5 éves volt és majdnem beledöglöttem. Szeretek velük lenni, de szoktam érezni én is, hogy most vagy elmegyek, akár csak a boltig fél órára egyet szusszanni, vagy sikítófrászt kapok.

2013. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
24%
Ja, a legkisebb most 10 hónapos. Ez lemaradt.
2013. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen ez csak az én véleményem. Mindenki úgy kapcsolódik ki, ahogy tud. Csak nekem a diszkóval az a bajom, hogy legtöbbször az emberek azért járnak oda, hogy igyanak (sokan mérték nélkül), hogy ismerkedjenek( férfiak néha tolakodóan), beszélgetni alig vagy egyáltalán nem lehet,tizenéves az átlag korosztály, zene meg egyre rosszabb, ahogy telik az éjszaka. De az is lehet, hogy csak én nem találtam meg benne az élvezetet.
2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobb kikapcsolódás a sport.De barátnőm jön haza Londonból,egy hét és megy vissza.Salsa clubba mennénk egyébként,nem egy ilyen lepukkant tini Discóba.(Táncpedagógus vagyok egyébként,és ott mindenkit ismerek)
2013. márc. 29. 21:31
 8/57 anonim ***** válasza:
58%

Van akinek egy vásárlós, mozizós, pletyuzós pár óra jelenti a kikapcsolódást és lazítást, van akinek az, ha "kitáncolhat ja" magából a hétköznapok fáradtságát. Az, hogy a diszkó kiemelten ivásra, és flörtölésre lenne kitalálva, elég közhelyes félreértés. Inni nem kötelező, pasizni ámpláne, egy felnőtt nő csak tudja mit akar.

Kérdező, ha megteheted, és menni szeretnél, akkor érzed jól magadat.:) Én is imádtam 2 gyerek után is a jó bulikat, és a táncos helyeket. Más kérdés, hogy ilyen kiruccanós éjszakák után olyan voltam két napig, mint a mosogatórongy, és nem a másnaposság miatt. Szóval kedvem, és lehetőség lett volna, de nagyon meggondoltam, mert tudtam, hogy megszenvedem a kialvatlanságot.

2013. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én megértelek, mert én is érzem néha hogy rám férne egy kis bulizás. (Én mondjuk nem a diszkós típus vagyok, hanem a rocker, kocsmázós :)) Én voltam már kikapcsolódni 1 éves kisfiam mellett és hajnalban mentünk haza. Na most lehet lepontozni, de szerintem néha szükség van (lenne) szórakozni! (Persze azt hozzáteszem, hogy én mindig szerettem aktív társasági életet élni.) Imádom a kisfiamat és nem hiszem hogy ettől rosszabb anya lennék, mint aki egyáltalán nem jár sehova! (Inkább arról van szó nála szerintem, hogy nincs kivel,- meg hova!) Ez a véleményem!
2013. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Off: kettes válaszoló vagyok, csak az nem értem, hogy valakinek miért kellett lepontozni a válaszomat, amikor szerintem kulturált formában megfogalmaztam a véleményemet, még ha az konzervatívabb is az átlagnál.Mi értelme a kérdéseknek, ha csak egyféle véleményét lehet képviselni? De ha ez valakinek jól esik, akkor lelke rajta...
2013. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!