Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor rájöttetek, hogy...

Amikor rájöttetek, hogy szeretnétek kisbabát, akkor hogyan jött az érzés, miben nyilvánult ez meg?

Figyelt kérdés
Például állandóan ilyen témában olvastatok, néztétek a babákat az utcán, irigykedtetek az ismerősökre....vagy csak eldöntöttétek? Párotokon hogyan vettétek észre? (feltéve, hogy ha ő is akart)

2013. ápr. 14. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Párom már vagy másfél éve mondogatta akkor nekem, hogy ő már nagyon szeretne és mikor lesz már. Én akkor még nem akartam. Aztán egy idő után elkezdtem vele álmodni, azt, hogy Ő van, és, hogy mennyire szeretem. De még mindig csak az időt húztam. Aztán a barátnőm bejelentette, hogy terhes, és ezen hír hallatán felbúzdultam, hogy te jó ég,hát mire várok? Ha ő bevállalta én miért nem merem?? Az negyedik hónapban jött össze a kislurkó. :) Most 5 hónapos.
2013. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Velem is valahogy így van!
2013. ápr. 14. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjem évek óta mondogatja, én csak pár hónapja vagyok biztos abban, hogy akarok. Bőgök a kisbabás, kisgyerekes filmeken, reklámokon. A minap a buszon is majdnem, mert ott volt egy baba. Nagyon f.sza, mondhatom, tekintve, hogy nem megfelelő az anyagi helyzetünk, ezért még éveket kell várnunk rá.
2013. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem kijelentette, hogy 30 éves korára apuka szeretne lenni. :) Aztán két héttel a szülinapja előtt megérkezett a kisfiúnk. :) Nálunk inkább ő volt, aki mondogatta, mert az én családomban nem nagyon volt sose kisgyerek és picit féltem az egésztől.
2013. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én mi is teljesen így vagyunk!
2013. ápr. 14. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Akkor hajrá és ne aggódj! :) Amikor megszületik a baba, minden olyan természetes lesz! Ösztönösen tudni fogod, mit kell tenned és imádni fogod őt! Minden kialakul abban a pillanatban, amikor meglátod! Nem kell megvárnod azt az érzést, hogy "na én most gyereket akarok".
2013. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök, h ezt mondod! Remelem valóban így van!
2013. ápr. 15. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Legalábbis nálam így történt... :)
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!