Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apák! Milyen érzés volt...

Apák! Milyen érzés volt amikor megszületett a gyereked?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és néha eljátszok a gondolattal, hogy milyen jó lehet, és hogy szeretnék apa lenni... Nem kell félre érteni még nem jött el az ideje... Csak nagyon szeretem a kis gyerekeket... :)

2012. okt. 5. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan anyuka vagyok, de apuka bent volt a szülésen velem és majdnem bőgött, pedig nem ez a típus. mikor otthagytak minket a szülőszobán, ő ringatta. nagyon örül neki, folyamatosan babázik, bár tisztába nem akarja tenni :D
2012. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt én se akarnám :D
2012. okt. 5. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is anyuka vagyok.Náluk apuka miután megszületteta kicsi végig követe a szülésznőt nehogy elcserélje.Utána meg végig az ö kkezében volt.Imádja tiszta apja a kicsi álandóan mosolyog első szava apa volt
2012. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Anyukák is írhatnak az ő érzéseikről...
2012. okt. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!