Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütök krumpli kombináció...

Sütök krumpli kombináció kicsit ízetlen lett tehetek hozzá kis almát?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bár vannak anyukák akik a gyümölcsöket és zöldségeket nem keverik egymással. Mert az életben felnőttként sem eszünk almát krumplival. (Ami szerintem hülyeség mert én pl. eszek barackot krumplipürével és sült húst meggyszósszal)
2013. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most tettem hozzá almát szó nélkül megette. Pedig eddig nem volt oda a tök-krumpli kombinációért
2013. ápr. 14. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

igen adhatod.én is eszek zöldséget gyümölccsel.ha azt nézzük hogy pl a paradicsom gyümölcs...

vagy sült hús,krumpli pürével,és párolt almával is isteni finom!:-)

2013. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze! Ész szerintem elég tömény is, a sütőtök és a krumpli is krémes állagú, még jót is tesz ha kicsit fellazítod almával.
2013. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is eszek felnőttként húshoz, krumplihoz almát. Régen amíg nem volt burgonya, az alma igen gyakori köret volt.
2013. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!