Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13hós kisfiam pár falat után...

13hós kisfiam pár falat után állandóan ledobálja az ételt a földre, meg amit talál. Addig nem eszik még fel nem veszem neki. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Néha már nagyon ki tud akasztani. Szerintem simán unatkozik evés közben, de akkor mivel foglaljam le?
2009. szept. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen unatkozik ,a fiam 4 évesen közölte is egy családi ebédnél, hogy anya enni unalmas mehetek játszani teszem hozzá alig evett valamit.
2009. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetek két kanalas módszerrel. Élvezni fogja.
2009. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányomnál is volt ilyen, bár előbb. Nekem azt tanácsolták, ne hagyjam, hogy dobálózzon az étellel. Akkor bevezettem, hogy amit ledob, az lent is marad. Ha éhes marad, majd eszik legközelebb, ha evés idő van. Hamar megtanulta, hogy ne dobálózzon.

És én nem hiszek ez evés közben le kell kötni a babát módszerben sem. Kiskorától arra nevelem, hogy amikor evés van egyen, rám figyeljen, ilyenkor nem játszunk...evés után lehet játszani..Azóta nincs gond vele.

2009. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!