Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kezdodott a hasfájos...

Mikortol kezdodott a hasfájos idoszak nálatok? Mitol fájt a babátok hasa, mit vettetek észre -anyatejes babákra gondolok.

Figyelt kérdés
koszonom :)
2013. ápr. 15. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
egy hetesen hozhattuk haza (császár miatt) rá egy hétre már iszonyúan fájt a pocakja. Másfél hónapos koráig lilára ordította magát, mire rájöttünk, hogy a kamilla teától..de nekünk kötelezően kellett kamillát adni neki, gyógyszereket kapott születése után, ezért. Amikor elhagytuk a teát, megszűnt minden sírás, pocakfájás :-) csak anyatejes volt 8 hónapos koráig.
2013. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 napos volt, amikor elkezdett ordítani szegénykém, és ő 4 hónapos koráig nem hagyta abba, sőt kb. 7 hónapos volt, amikor tényleg minden búja-baja elmúlt.

Hogy vettem észre? Hát kiüvöltötte szegénykém a fejét, és állandóan húzogatta a lábát, feszengett, nehezen evett, nagyon nehezen büfizett, jöttek-mentek a szelek, csak éppen lassan és nehezen...

Hú, nehéz volt. De már nyoma sincs. Most 2,5 éves csudavidám kiscsaj.

2013. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már 1 hetesen kezdődött a hasfájás nála.Ordított,mint a sakál,lelilult a feje,húzogatta a kis lábát,szinte görcsbe volt az egész teste.Az orvos tanácsára adtam neki a Mecsek-baby teát.De nem múlt el,sőt sokkal rosszabb lett.

Annyira,hogy egyszer eszméletlenre sírta magát,azonnal vittem az orvoshoz.Aki mondta,hogy hagyjam abba a teáztatást.Ekkor volt 7 hetes.El is múlt a hasfájása.Kiderült,hogy neki a teától fájt a hasa. :((

Most 3 hónapos,és azóta se fáj a hasa,semmi baja! :)

2013. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen kezdődött és 8 hónaposan múlt el.Sokat kapálózott,pukizott,sirt órákat.Nálunk a hozzátáplálás segitett,de az annál is az első 1 hónap borzalom volt,második hónaptól meg egyre jobb.De fiam még mindig érzékeny,lassan 11 hónapos.Még mindig szoptatom.
2013. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 2 hetesen kezdődött, sírt, húzogatta a lábát, iszonyúan erőlködött. Se puki, se kaki nem volt csak hőmérőzéssel. Az összes itthoni pocigyógyszert kipróbáltuk, de semmi. Aztán valahol olvastam a Gripe Waterről, amit sajnos itthon nem kapni. Szerencsére barátnőm angliában él, és ő tudott küldeni. Mintha elvágták volna a hasfájást! :) Megszűnt a hőmérőzős kakiltatása is. :) Mikor elfogyott találtam vaterán, onnan rendeltem. Nem egy eget rengető összeg az ára, és nekünk bevált. Most 7 hónaposak leszünk, 2 hónapja már nem használjuk, úgyhogy valószínűleg elmúlt a hasfájás. Egyébként csak anyatejet kapott, és én nagyon odafigyeltem ,hogy ne egyek semmit ami hasfájást okozhat. Néhányszor kapott mecsek baby teát, attól kiüvöltötte a lelkét is. Szerintem amelyik baba hasfájós, annak mindegy.
2013. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!