Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hetes babám állítólag...

3,5 hetes babám állítólag keveset eszik, ezért kell neki 2 óránként. Mit tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba.Egy evésre 80-100ml-ket eszik.Próbáltam pótolni,de nem kell neki több.Pedig a ciciben volna még.A dr-nő és mindenki azt mondja h tartsam be a órákat,de egyszerűen nem megy.Nem tűr csak 2 órát.A védőnő szerint 150ml-t már ennie kéne egy evésre.Nem tudok mit tenni már...szerintetek?Amúgy hízik szépen.3600grammal született és most 4500gramm.

2013. ápr. 15. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek túráztatnak téged, te atya gatya!

Szépen fejlődik, akkor meg mi itt a baj?

Lányom amúgy volt vagy fél éves, amikor hajlandó volt 150 ml-t megenni...4 hetesen, ha véletlen megivott 80 ml-t már el voltam ájulva.

Ja, amúgy nem méregettem állandóan. Egyszer-egyszer eszembe jutott, akkor megnéztem kíváncsiságból. De amíg szépen fejlődik, addig hót felesleges ezzel stresszelned magad.

Kicsi még amúgy. Ha 2 óránként éhes, akkor 2 óránként éhes. Majd úgyis alakul ez a dolog!

2013. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem értem miért kell ilyenbe beleszólni..a kislányom fényevő volt, alig evett pár falatokat,egy hónaposan még mindég csak 80-akat.. mégis szépen gyarapodott, jól fejlődött. A fiam már a kórházban, 2 naposan 120 ml-t szopizott. Ennyire nem egyformák! Ha szépen hízik, nem kell tömni! :-) a fiam is sűrűbben evett, általában 2-2,5 óránként, aztán gondolt egyet és átállt 3-4 óránkénti szopira. Úgyis meg fog változni az étvágya :-)
2013. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5,5 hónapos. Ha megeszik 120 ml-t az már soknak számít.. 3,5 hetesen meg egyébként is jó ha 60-70 ml-ket evett és 1,5-2 órát bírt ki. Mégis megduplázta születési súlyát 3 hós korára. És? Egyébként is erről szól az igény szerinti szoptatás. És van 3 hét körül egy növekedési ugrás.
2013. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!