Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3ésfél hós babám 2óránként...

3ésfél hós babám 2óránként kell éjjel enni nappal se bír ki többet'és max 2órát alszikösszesen nappal' 130 ml eszik egyszerre. Nem baj ha 2óránként eszik és ilyen keveset alszik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen típusú volt. Nappal nehezen tudott elaludni és akkor is fél aludt egyhuzamban, ezt nappal 3-4x csinálta, összesen ez is 2 órára jön ki. Éjszaka is kelt 2-3 óránként, volt, hogy másfél óránként kért enni. Nem lett tőle semmi baja.
2013. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy tápszeres baba
2013. ápr. 1. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ilyen volt,bár ő szopizott,de két óránál nem aludt többet sem éjjel,sem nappal.Kb 4-5 hónaposan elértük hogy éjszaka 3 órát is aludt egy huzamban,aztán mindig egyre többet.Alig vártam hogy átaludjon egy éjszakát,ez kb 1,5 évesen történt meg :)3 éves lesz júniusban.Még most is felkel egyszer éjszaka pisilni,átjön hozzánk és alszik tovább.Türelmet és kitartást kívánok neked!!Nehéz,de szép lassan majd többet többet fog aludni sztem :)
2013. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet, és a hasfájás, később a fogzás még csak rontott a dolgon. Volt olyan nap hogy max fél órát aludt, és ez nem volt ritka... Kb 5 hósan kezdett el jobban aludni nappal, kizárólag kint az udvaron. Most 9 hós, kialakult egy jó kis napirendje, nappal is alszik rendesen, de csak az udvaron. Eddig még egy éjszakát sem aludt át, de egyre kevesebbszer ébred. Szerintem hagyd hogy a babád kialakítsa a saját napirendjét, lehet hogy pár hónapba beletelik, de akkor az működni fog. Ja és az enyém is evett 2 óránként, 7 hónaposan jutottunk el odáig hogy 4 óránként eszik. Ezt is ő állította be így.
2013. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!