Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babával el lehet...

8 hónapos babával el lehet menni libegőzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


8 hónapos a lányom, most hogy végre itt a jó idő, járunk kirándulni. Már voltunk a Budakeszi Vadasparkba, a Kopaszi gáton, a Margit szigeten. Libegőzni mennénk, de nem tudom hogy 8 hónapos babával jó ötlet e. Illetve várom még az ötleteket. Budapestiek vagyunk.


2013. ápr. 15. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak úgy ennék, ha lenne valami hordozóm hozzá, ár nem tudom, 8 hónaposan lehet-e még olyat.
2013. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*mennék
2013. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az öledben ülhet, de én nem mennék. Babakocsit nem vinnél? Ha igen, akkor az a baj, ha nem, akkor le fog szakadni a karod... Ő amúgy sem élvezné.


Ekkora gyerkőcöt csak akkor libegőztetnék, ha pl. lenne egy nagyobb tesó plusz apukával mennénk, és nekik már élmény, csak kettesben a babával nem.

2013. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 8 hónapos a kislányom és én nem mennék libegőzni, szerintem is még kicsi hozzá, szerintem félne is! Én az állatkertet javasolom, de mi majd akkor megyünk, ha kicsit nagyobb lesz.
2013. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!