Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti éjjel is bofiztetitek a...

Ti éjjel is bofiztetitek a babátokat? Plussz egy hasfájos kérdés ezzel kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy ujságba ,hogy nemkell mindig bofiztetni ,mert a hasfájást nem a beszorult levego okozza,hanem a még fejletlen gyomor .

Mi errol a véleményetek ?


2013. ápr. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányom hasfájós volt sokáig, de közben iszonyatosan jókat büfizett és a pukik is jöttek szépen...szóval nála igaz, amit írsz.

Én amúgy éjjel nem büfiztettem, mert belealudt az evésbe, és nem akartam felkelteni. Reggel felkelt, felemeltem és már jött is a böfi.

2013. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem büfiztettem éjjel egyiket sem soha, hagytam őket pihenni.

És én is úgy tudom (tanultam), hogy nem a levegő miatt van pocakfájás. Pukizó- büfiző babánál is gyakran van. Fejletlen a gyomor, illetve érzékenyebb a baba a külvilágra, nehezebben alkalmazkodik, ezért van. (Érdekesség: hordozott babáknál sokkal ritkábban alakul ki.)

2013. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ha büfi nélkül teszem le aludni, két perc múlva felébred és meg kell büfiztetnem. Kicsi kora óta így van. 6 hónapos és nem volt hasfájós.
2013. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig büfiztetem különben nekem is felkel. Hasfájós volt.
2013. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sem büfiztetem,mert arra megébred/t.eleinte büfiztettem,meg mindig pelusoztam,aztán olvastam,hogy nem kell.peluscsere is csak kaki esetén van

nem attól van a hasfájás,hanem a 6 héttől már nem védi a hormon,és gyenge a kis pocakja

2013. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!