Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » PELENKA Létezik olyan pelenka...

PELENKA Létezik olyan pelenka amely nem durran szét éjjel a sok pisitől?

Figyelt kérdés
A kisfiam éjjel kb egy liter teát iszik plusz a tápszert este. Lefektetes előtt mindig kicserelem de 21-7 óráig egyszerűen szétdurran a pelus és minden reggel szedegetem a zselés golyospisis pelenkadarabokat.

2013. ápr. 9. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az én fiam (25 hós) pelusából is minden éjjel kifolyik a pisi. Pedig éjjel nem iszik, este vacsihoz 6-7 körül megiszik mondjuk 1-1,5 dl folyadékot, és közvetlenül lefekvés előtt 8-9 közt még 2 dl tápszert (vagyis nem tápszer, 2 éves kortól adható Kinderfolgemilch a neve). 9 körül van pelusozás, sokszor hajnalban fel kell ébresztenem mert érzem hogy ki van folyva. Az összes kapható pelenkafajtát kipróbáltuk már, tényleg, de az utóbbi 1-2 hónapban majdnem minden éjjel átázik, teljesen kétségbe vagyok esve én is. Jó ideig bevált a Lidl-s Tojours és a DM-es Babylove, de most már azok sem. Amiket amúgy még próbáltunk: Pampers Premium Care, Active Baby, Sleep and Play (ez volt a legócskább), Libero-k, Huggies-ok, többféle üzlet sajátmárkás pelusa, Berbero.Már nincs ötletem, nincs olyan amit ne próbáltunk volna. :-((
2013. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom hogy mennyit itatod szegény babádat ,de nekem 2 gyerkőcöm is van de még egyszer sem fordult ilyen elő!!

Éjszakára nem kell annyit itatni,

Ismertem olyan nőt aki éjjel 4 cumisüvegnyi teát itatott meg szegény lányával ,és csodálkozott hogy reggel uszik a pisiben még a szoba is!!

2013. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Golan Trevize ***** válasza:

Én olyat még nem láttam, hogy pelenka szétdurrant volna!

Milyen márkát használsz?


Amúgy éjjel egy litert meginni semmiképpen nem normális.

Ez vagy rossz szokás, és le kell róla szoktatni, vagy valami betegségnek (pl. cukorbetegség) a jele, és orvoshoz kell vinni.

2013. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
egyszer fél füllel hallottam mikor vásároltam hogy egy anyuka panaszkodott erről az eladónak, és azt mondja egyel nagyobb pelust fog venni abba több fér. próbáld ki hátha.
2013. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
probalj meg 1 szammal nagyobbat adni ra ejjel. nalam ez segitett. es 'active' fajtat ami sokat mozgos gyerekeknek valo. mennyi idos amugy es hanyas pelust hord?
2013. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

10 hónapos és nagyon sok márkát próbáltunk a lidlis volt eddig a legjobb de ez is tegnap szétdurrant

Olyan zselés golyocskakbol áll az egész kiságya, és reggel azzal játszik :-(

2013. ápr. 9. 16:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kicsi a body ami rajta van? Pelenkadiszkontban próbálkoztál már?
2013. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, most nézem, hogy azt írtad 1 litert iszik éjjel...egy 10 hónaposnak az kb. egész napos folyadékszükséglete. Le kellene szoktatnod az éjszakai ivásról, a túl sok folyadék sem jó.


Mi próbáltuk az 1 számmal nagyobb pelust is a fiamnál, de nem jött be, abból is kifolyik...pedig mint írtam nem iszik sokat késő délután/este.

2013. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Itt nem a pelenkával van a gond, hanem az éjszakai 1 liter folyadékkal. Vehetsz te bármilyen pelenkát, ami másnál bevált, de nálatok nem fog. Ez piszkosul sok folyadék éjszakára. Ez vagy valóban valamilyen betegségtől van, hogy ennyit kér inni vagy nagyon meleg van a szobában, vagy nagyon melegen van öltöztetve.

Vagy a másik, hogy rá lett szoktatva és ha így van, akkor erről le kéne szoktatni. Mert ez így nem jó.

Amúgy nálunk a Libero vált be. Nálunk akkor kellett, amikor nyár volt és sokkal több folyadékot igényelt napközben a fiam. Amúgy a Pampers is kibírja simán az éjszakát. De nekem még nyáron sem kelt fel a fiam éjszaka inni, télen meg pláne.

2013. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális egy litert meginni. Én pl. megmértem egyszer kíváncsiságból egy totál teli pampers súlyát, fél kiló volt. Szóval max 5 deci és csurig van. Nem tudom, meddig akarsz hozzá kelni éjjel, de így ovis korában is folyton inni fog egész éjszaka, ha ehhez szoktatod. Nincs túl meleg a szobájában? Tegyél kevesebb innivalót az üvegbe, akkor lassan szokni fogja, hogy elég legyen kevesebb is. Cukros legalább a tea?
2013. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!