Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan mondom az eszem megáll!?

Komolyan mondom az eszem megáll!?

Figyelt kérdés
Próbálok már 4 napja a 2 hós fiamnak napirendet felállítani, idáig minden rendben ment, megszokta hogy éjjel kétszer kel fel. Erre hazajön a párom, este övé volt a baba ès fogta minden nyöszörgésnél megetette ( 2 óránként )! A baba már ontotta vissza a tápit ! Ki vagyok akadva, mert a napirendemnek fuccs, a babának se jó így, èb sem tudom kipihenni magam. Már nem merem rábízni a babát!
2013. ápr. 16. 06:47
1 2
 11/14 sumergo ***** válasza:
100%

Hát, kicsit higgadj le! :-)

Először is, a napirend kialakítása kemény hetekbe fog telni, de fix napirend soha nem lesz, ezt jó ha tudod.

Másodszor, ha valamit szerinted csak te csinálsz jól, akkor jobb, ha te is csinálod, és nem más. Elvileg te vagy otthon a gyerekkel, nem tudom miért apuka eteti? Az egy dolog, hogy neked is pihenned kell, de ha jól sejtem apuka dolgozik, neki is pihenni kéne! Egy-két órára oké, hogy ő is van vele, de azért szerintem ez a te feladatod lenne.

Harmadszor: ha ennél rosszabbul fogod magad érezni, akkor fordulj orvoshoz, mert a soraid alapján akár depressziós is lehetsz.

Kitartás! :-) Később jobb lesz.

2013. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem jó, hogy minden nyikkanásra tápszert adott, de ennyire ne borulj ki a napirenden. Ilyen pici korban (hacsak nem katonás vasszigor szerint neveled, ez pedig nem jó), nem is lehet, csak nagyjából. Még havonta változnak az igényei, az alvása, ébrenléte....
2013. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem, hogy hibáztam. csak felment bennem a pumpa. Mindent megbeszélünk egyébként és ezt is sikerült. Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 17. 12:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Igazítsátok a picihez az időtöket! Egyen akkor, ha megéhezik! Az én picim képes egész délután rajtam lógni!:) cserébe egesz éjjel alszik:)
2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!