Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokban nem adtok már...

Hány fokban nem adtok már sapkát, harisnyát 1 év körüli gyereketekre?

Figyelt kérdés
Tegnap 19 fok volt nálunk, de árnyékban kevesebbnek lehetett érezni. 1 éves kislányomon volt egy vékony harisnya vékonyabb nadrággal, egy hosszú ujjú body, meg egy vékony kötött pulcsi, a fején pedig egy olyan kiskalap aminek van fülvédő része is. Kicsit meglepődtem mikor megláttam ismerősök gyerekét sapka nélkül, meg pólóban pedig ők még csak 9-10 hónaposak. Egy másik ismerősöm 3 hónapos babája is sapka nélkül volt. Én öltöztettem be nagyon a lányomat? Ti mit adtok rá 19-20 fokban?
2013. ápr. 16. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a vékony harisnya rá fér még,ő csak jobban leüldögél még a földre,és azért a föld még hideg.Nekem 4 és 6 évesek a kisfiaim, és tegnap még én is rájuk adtam egy vékony sapit,ma már nem.Szerintem a napon nem muszáj a kis kalap, persze csak ha nem fúj a szél.
2013. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jégtánc ***** válasza:
14 hónapos lányomra tegnap már nem adtam harisnyát farmernadrág alá.Sapkát adok rá.
2013. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiam 3 éves, lányom 22 hónapos. Ugyanúgy öltöztettem tegnap őket, mint te a lányodat, vékony tavaszi kabát is volt rajtuk. Kalapot adtam rájuk, de nem fülvédőset, vékony nyári kalapot. Szerintem a kalap pont, hogy napon kell, szerintem kisgyerek jobban megérzi a napsütést mint egy felnőtt, na meg a fiamnak picire le van nyírva a haja. Ha fúj a szél, akkor vékony rendes sapit adok rájuk.

Szerintem vékonyabb nadrág alá még elfér a harisnya bőven, főleg 1 évesnek, kisebbnek meg pláne. Ahogy szokták mondani, az április még nagyon "cseles".

2013. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!