Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18hós babátok, mit és mennyit...

18hós babátok, mit és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset eszik a lányom és azt is jól megválogatja. Én nem is tudom,hogy bírja ennyicske kajával.... Voltunk vérvételen,de semmi baja....

2013. ápr. 12. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

17hos, 10kg, kislany, szerintem nagyon rossz evo.

reggel: 250ml tap, 15 napbol max ha egyszer eszik meg valamit melle

tizorai: igyekszek ugy cselezni, hogy legalabb egy almat, vagy ennyi mennyisegu mas gyumolcsot megegyen, de ritkan sikerul

ebed: leves kb.100-150g, ezt nagyon szereti, masikfele ez mar bajosabb attol fugg mi az, ha spenot akkor 150g, ha csak husi krumlival meg egy keves zoldseg akkor 50-100g

uzsira: egy joghurt, vagy kremturo

vacsi: zabkasa kb. 100g, vagy 2 tukortojas, vagy egy kifli belseje sajtal, nagyon valtozo a mennyiseg, foleg attol hogy mit kap.

masodik vacsira meg kap 250ml tapot

nagyon nem szereti a pekarut, a kiflit, a kenyeret, es a krumpit, ezeket csak ugy eszi ha valami olyat kap melle ami foga ala valo

Nagy zoldsegrajongo. Semmi nasit nem kap napkozben mert akkor ket etkezest is kihagy.

2013. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fúúú,mintha az én lányomról beszéltünk volna.... Dettó!!!!! Csak ő még a húst sem nagyon hajlandó megenni sajnos :-(
2013. ápr. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!