Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám még mindíg...

7 hónapos babám még mindíg eszik éjszaka 1-2. szer. Mit csináljak hogy ne kérje?

Figyelt kérdés
lefekvés előtt 200 milit is megeszik.
2013. ápr. 15. 22:00
 1/9 A kérdező kommentje:
tápszeres
2013. ápr. 15. 22:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor alszik el este? Hánykor eszik utoljára?
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt gondolom, hogy 7 hónaposan ez normális dolog. A fiam 2 éves koráig rendszeresen felkelt 1-szer éjszaka. Igaz, amikor már nagyobbacska volt, és nem szopizott, akkor vízzel kínáltam, de nálatok még nem gondolom, hogy baj, ha felkel éjszaka 1-2-szer. Ha gondolod, próbáld meg utolsó etetésnek a tejpépet, nálunk annak idején a Milupa vaníliás tejpép nagyon bejött, ez laktatóbb is, mint a tápszer, és a picik nagyon szeretik. Minden jót!
2013. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pancsi 8kor és utánna eszik.de van hogy 9 mire befejezi az evést.és általában 3 körül ébred enni.addig is felkel már de akkor még csak vizet kap.és van hogy már 6kor is megint kér.nagyon rossz alvó amugy,főleg mosthogy a foga is jön.
2013. ápr. 15. 22:09
 5/9 A kérdező kommentje:
pépet sajna nem ehet mert tejfehérje érzékeny.
2013. ápr. 15. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok ám szakértő a témában, de az gyakorlatilag rizspép volt, amit a kisfiam evett, a hivatalos megnevezése Milupa vaníliás HA-pép. Ezt sem eheti a Picúrod? Még egyszer minden jót!
2013. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,majd megnézem akkor,de amiben tejfehérje van azt nem. mindent néznünk kell sajna.
2013. ápr. 15. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom:-((( Remélem, megoldódik ez a helyzet(először azt írtam, hogy megoldódik ez a probléma, de rájöttem, ez nem probléma, hanem csak egy átmeneti állapot. Jelentősen átértelmeződött a probléma fogalma, mióta kisfiam van) és hamarosan nyugodtabb éjszakáitok lesznek.
2013. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 9- től 3 ig alszik, és nem is mindig eszik hajnalban, az tök szuper 7 hónaposan, gondolj bele, az 6 azaz hat óra hossza, vagy még több:)! Ez bőven éjszaka- átalvásnak számít, nincs semmi gond:)!
2013. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!