Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy takarítotok kúszó/mászó...

Hogy takarítotok kúszó/mászó gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Már teljesen el vagyok keseredve, mert mindig talál valami koszt, sőt a zoknija és a gatyája is estére koszos, pedig kétnaponta porszívózok, felmosok, naponta seprek, van hogy többször is. Ti hogy csináljátok, vagy ez természetes?
2009. szept. 24. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
nálam a bejárónő 5 napot takarít a héten a gyerek mégis koszsos volt ebben a csúszó-mászó korban. nem örültem, de a védőnő szerint is patika rend van nálam mégis ez van, nem tudsz úgy takarítani, hogy ne maradjon valamennyi a gyerek rugijának is...sajnos, de azt mondják a kosz is kell az egészséges fejlődéshez.
2009. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már délben olyan, mint egy lelencgyerek, nemhogy este! Estére már azt sem lehet meghatározni, milyen színű volt reggel a zoknija. Pedig én meg naponta porszívózom, min. kétnaponta felmosok. De ez van! Már túltettem magamat rajta.
2009. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most kicsit irigykedek.... :-) de ha a bejárónő sem tud nálam jobban takarítani akkor nyugodt vagyok :-) köszi a választ
2009. szept. 24. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minden reggel azzal kezdek szopi után, hogy porszívózom és felmosok, majd ebéd után szintén. Nem nagy a lakás,hamar végzek, de van cica, így muszáj. A lányom addig ordít a járókában :(

Ha végeztem kiveszem a habtapira és ott jöhet-mehet. Estére vagy délutánra már piszkos a zokni...

2009. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
11 hós fiam végigmássza a nappalikövet, ki a konyhába, ott felmos helyettem:) kimegy a teraszra is, végigbújik a muskátlik között... Napi 2-3 nadrág és 2 zokni biztos mocskos lesz, sőt fekete! Nagy a ház, de azért igyekszem takarítani. A mászás jobb egy fokkal, mint a kúszás, mert igy csak a gatya fekete, a hasa már nem:)
2009. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!