Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sokat takarítotok gyerek...

Sokat takarítotok gyerek mellett naponta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére van takarítónőm, aki segít a háztartásban.
2011. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mennyi a sok... Naponta felmosok, felporszívózok, letörölgetek. 4 gyerekünk van, sajnos most bent száradnak a ruhák, így rengeteg szósz összejön. Emellett családi házunk van, itt mindig van tennivaló.
2011. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Naponta,kétnaponta porszívózok,heti egy feltörlés,kb heti két portörlés, az időm nagy részét inkább a pakolás,mosogatás,főzés veszi el. De így van,kinek mi a sok, a szomszéd szerint én tisztaságmániás vagyok,szerintem meg ő lusta. Minden csak viszonyítás kérdése.
2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2 évesem van, másodikat várom,rengeteg mellette a tennivaló.Minden nap felmo9sok,de csak ronggyal,térdelve, a mop szöszöl.Minden nap törölgetek,porszívózok,megállás nélkül pakolom utána a játékokat,minden nap kádat takarítok.Kinek mi a sok?Én ezt érzem normálisnak,bár van aki rám már azt mondja,hogy rend/tisztaság mániás vagyok,de mivel egész nap itthon vagyunk,nagyobb a kosz és rendetlenség,mint azoknál,akik egész nap dolgoznak,és csak este vannak otthon,meg pesze ki akarja egész nap a kupit nézni?
2011. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hetente kétszer jön a takarítónő, ő nagyjából mindent megcsinál, ki is vasal. A napi kis takarításokat meg elvégzem én, de az hál Isten nagyon kevés.
2011. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
heti 2*porszívózok,2 naponta felmosok.port törlök,vasalok,főzök,mosogatok.2 éves a fiam,a fontosabb dolgokat veszem előre,és a többi meg adja magát hogy milyen a hangulata,mennyire anyás,mennyire nyűgös,vagy épp el játszik egyedül is.ha nincs felporszívózva,vagy por törölve az nem annyira elviselhetetlen,mint hallani nyűglődni a gyereket,igy ha igényli inkább vele foglalkozom.
2011. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 éves, de még kisebb volt akkor sem takarítottam sűrűbben. Heti 2x porszívózás, heti 1-2 törlés, heti 1 portörlés, WC-fürdő hetente.
2011. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden nap porszívózok,felmosok,és a fürdőszobában is minden este lemosom a mosdókagylót,a zuhanykabint és a wc-t.

Amikor betegek,akkor napi 2x-3x is takarítom a fürdőszobát.

Persze csak akkor,ha itthon vagyunk egész nap.

2011. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!