Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám nem alszik...

Csak az én babám nem alszik szinte semmit napközben?

Figyelt kérdés

Akàrmit csinálok, nem alszik, ha leteszem, sír...sokat vagyok vele, de magamra nincs idôm csak ha pàromitthon van, vagy ha megunom, és kicsit magàra hagyom a picit (nagyon ritka)

1 hònapos a pici.



2013. ápr. 16. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ja írtad hogy jól bekajáltattad. nem tudom anyatejjel vagy tápszerrel, de ha tápszerrel attól is fájhat a hasa. a lányom a bebától sírt egész nap, a humana jött be végül. attól is nagyon tudnak szenvedni meg kell találni a megfelelő tápszert. utolsó voltam
2013. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Anyatejes:) most is szopizik, magamra kötöttem, aludt egy picit, felêbredt, most eszik:) köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)
2013. ápr. 16. 17:40
 13/17 anonim ***** válasza:
akkor nem lehet hogy te ettél esetleg olyat ami bántja a pociját? valakinek a tejtermékeket el kell hagyni szoptatás alatt mert attól fáj a baba hasa.
2013. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak tejfölt, ill.kevés teJet a kàvéhoz, nagy ritkàn pàr korty kòlàt...
2013. ápr. 16. 18:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevés a tejed, és azért cicizik ilyen sokat. Ez normális ilyen korban és ő így állítja be magának a mennyiséget. Nálunk is volt ilyen időszak, amikor szinte egész nap a cicimen lógott. Ez egy ilyen időszak, oka van, hogy sír. Ne hagyd magára, neki te jelented az Életet! Ha megterhelő a szoptatás, akkor adj neki tápszert, ha attól nyugszik meg, hogy cicizik,akkor meg hagyd, ha nem esik nehezedre. Pár nap és beáll a kereslet-kínálat. Ha gondolod, kezd el mérni mennyit eszik (csak 2 nap) de a mérleget hosszú távon felejtsd el, mert csak bele lehet "őrülni". Anno nekem a fiam csak és kizárólag úgy aludt, ha rajtam aludt. Este meg mellette voltam, mert ha letettem, rögtön fent volt. Semmire nem volt időm, de túléltük a férjemmel és nem bánom, hogy akkor ott voltam neki. De derítsd ki miért sír, és ne hagyd magára! Még nagyon picike!
2013. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt: rendesen büfizteted, nem lehet, hogy sok levegőt nyel szopi közben?
2013. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 hónapos koráig ez ment. Fogalmam sincs, hogy miért, de tiszta idegroncs voltam, a nagyobbik gyerekem meg egy évvel idősebb. Sajnos nekünk elég nagy gondot okozott ez, mert szerintem a mai napig azért ilyen hisztis a kisfiam, mert akkor túl ideges voltam rá, és nem sikerült egy elfogadó légkört kialakítani köztünk. Ő éjjel is sokat volt fent. Meg még nekem itt volt mellé a rákos nagymama is.

Azóta én mindenkit óvok a kis korkülönbségtől, ki tudja milyen gyereket fogsz ki.

Az 1. gyerekem egy angyal volt, a második meg ilyen.

De ha csak egy gyereked van, akkor még viszonylag egyszerű a helyzet. Az én fiam kizárólag cicin volt hajlandó aludni, sehogy máshogy. 10 hónapos korában egyszerűen magától megoldódott a dolog. Egyszer csak letettem, és aludt magától.

Védőnő mit mond?

2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!