Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz albérletet...

Mennyire nehéz albérletet találni kisbabával?

Figyelt kérdés
Jelenleg a szüleimmel élünk, 8 hetes terhes vagyok. Ha megszületik a baba, ez a lakás már kicsi lesz, így mi elköltözünk. Kb 6-7 hónapos terhes leszek, mire lesz pénzünk elköltözni (kaució, bútorok stb), de ugye akkor már javában látszani fog. Mennyire nehéz így albérletet találni? Vagy próbáljunk meg még most költözni, amikor még nem látják rajtam, hogy terhes vagyok? (Hallottam, hogy gyerekeseknek nem szívesen adnak ki albérletet)
2013. ápr. 17. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Mi kéthavit adtunk (az 140 ezer forint), de ha olyan kárt csinál a fiam, ami ebből nem jön ki (?), akkor kifestünk mi, és visszakapjuk a kauciót, ha elköltözünk.


Oltári nagy dolog...

2013. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es:

Akkor én biztos a Holdon kerestem albit és azért problémáztak sokan a gyerek miatt....

Amúgy sokan nem fizetik ki a gyerek által okozott kárt, és nem is vigyáznak semmire mert manapság ugye a gyereknek mindent szabad, nem korlátozzák semmiben... Amúgy mindenkivel előfordulhat h vmit tönkretesz, de a legtöbben nem vállalják a felelősséget. Én pl. eltörtem egy üvegpolcot a vitrinben, és evidens volt hogy megyek az üvegeshez és csináltatok egy újat helyette. Szóltam a főbérlőnek, kiköltözéskor megnézte és visszakaptam a kauciót.

2013. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bocs, én magamból indultam ki, nekem alap, hogy ha valamit tönkreteszek, azt cserélem/javítom/stb.


Zsírkréta ellen (ma olvastam):

[link]


Próbáljátok ki!

2013. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!