Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól berekedhet a baba?

Fogzástól berekedhet a baba?

Figyelt kérdés
Fiam 6 hónapos múlt. 2 hós kora óta nyáladzik, tömi az öklét a szájába, 4 hónapos korától alul felül átlátszanak a metszőfogai, de ki még nem bújt, csak iszonyúan kínlódunk vele . Múlthéten náthás volt és hörghurutja volt, kapott rá antibiotikumot, szépen helyre jött.Ma reggelre berekedt, de nem lázas, nem köhög, nem folyik az orra.Jókedvű, és sokat gagyarászik, mintha még tetszene is neki a rekedtség. Valahol olvastam, hogy fogzástól is berekedhet a baba. Igaz ez? Másnak is volt ilyen? Vagy megint betegek leszünk?
2013. ápr. 17. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a rekedtség nem lehet a fogtól. kizártnak tartom. olyat már hallottam hogy az orra folyhat olyankor ha felül jön a fog mert nyomhat ott valami olyat vagy nem tudom hogy írjam remélem érted. ilyenkor gyengébb az immunrendszerük ha jön a fog könnyebben összeszedhetnek akármit. egyébként mi nem fogzunk, 2hete lábaltunk ki hörghurutból, 4nap után vissza estünk de most még rosszabb :( remélem nem lesztek újra betegek.
2013. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!