Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenguruba hány kg-ig hordhatót...

Kenguruba hány kg-ig hordhatót vettetek? Meddig bírtátok vinni benne a babát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 9kg-ig ilyet vettem. Még most is beleszoktam rakni mivel nem vagyunk még 9kg-sak. Amúgy az van ráírva, hogy 2-8 hónapos korig jó.
2009. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem olyan Babybjörn van ami 11 kilóig használható, de már most sem tudom benne hordozni a kisfiamat mert lszakad a hátam meg a derekam. A kisfiam 6,5 kiló én vagyok 162 cm 55 kiló.

Szóval szerintem ahhoz elég nagy darabnak kell lenni, hogy bírja hordozni az anyuka még 9 kilósan is.

2009. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is babybjörn-t vettünk 3.5 kg-11 kg-ig. Még nem nagyon használtuk mert még nem tartja a fejét elég stabilan. De ugyis a férjem fogja használni, mert nekem is fáj a derekam.
2009. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 kg-ig jó a miénk. Most 9 kg a fiam és pár napja elvittem hosszabb távra (babakocsi otthon maradt), hát azt hittem besz@rok utána, már bocsánat, úgy fájt a hátam. Rövid távon nincs vele gond, de még egy ilyen sétára tuti nem viszem kenguruban.
2009. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem babazsákom van, a 10 kilós fiamat kb 1 órát tudom benne vinni, a 14 kilós lányomat max. negyed órát. Amúgy 15 kilóig használható a gyártó szerint.
2009. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mienk is 12 kg-ig jó. Kisfiam 8 kiló, de csak rövid távon használom. Akkor nagyon jól jön, ha valamiért el kell ugrani a boltba, postára, gyógyszertárba.
2009. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Szeretném a figyelmetekbe ajánlani ezt a babahordozót: [link]

Akár 15 kilós gyermeket is vihettek benne, vagy akkorát, amekkorát elbírtok. :)

2009. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!