Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetitek most a babát?

Hogy öltöztetitek most a babát?

Figyelt kérdés
Féléves kisfiam, ha kimegyünk adok rá, még harisnyát, nacit, rövidujjú body, egy vékony felső, és pulcsi. Ja, meg sapka. Sok vagy kevés? A harisnyát már elhagynám. Mindenki mást mond, van ismerősöm aki még ennél jobban öltözteti, de láttam ma már pár hós babát, rövidujjuban sapi nélkül. Ti hogy öltöztetitek ha kiviszitek? Babakocsin van még téliesítés, lábzsák?
2013. ápr. 18. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 hónapos lesz.

Én ma így vittem ki: hosszúujjú body, vékony pulcsi, nadrág, zokni, vékony sapka. Vittem egy vékony plédet is, amikor elaludt vagy árnyékban sétáltunk, akkor betakartam vele. Lábzsák már nincs a kocsin.

2013. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan így öltöztetem a 7 hónapos fiam, mint te.

Lábzsák nincs, vékony takarót is csak akkor terítek rá, ha árnyékos helyen alszik, ha a napon sétálunk, akkor nem.

Harisnyát csak akkor adok rá, ha vékony naciban van, de ma vastagabb, béléses nadrágot adtam rá, így a harisnyát el is hagytam.

Szerintem túlzás a rövidujjú + sapi nélkül. Én azért így még nem merem kivinni, hiszen még pár napja van csak ilyen jó idő, egy hete még télikabátban voltak.

2013. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

23 fok volt nálunk,kicsi széllel

rövid body+kispulcsi+farmerkabát+ farmer,vékony+vastag zokni és kalap

2013. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 hós.

Body, naci, pulcsi, zokni, kocsicipő, sapi.

Iszonyat meleg volt, én rövidbe majd meg fulladtam.

Sztem a harisnya már sok, és a kabát is.

2013. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

7 hós a fiam, tegnap át kellett öltöztetnem mert melege volt és alig tudott elaludni a babkocsiban


1 hosszú újjú body volt rajta és egy naci, zokni, kiscipő, vékony sapi. Elvittem egy pulcsit neki, de nem adtam rá. Bazi meleg volt....


Harisnya sok, és sztem a pulcsi is. Azt elég ha elviszed magaddal.

2013. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap délután a 10 hónapos fiamon (és a 6 hónapos barátnőjével) sétáltunk. Vékony nadrág, zokni, rövidujjú póló volt mindkettejükön.

28 fok volt.

2013. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos fiammal és nem rajta sétáltunk természetesen. :D
2013. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2hónapos lányomon tegnap du. egy rövid ujjú body rajta egy vékony kis pulcsi vékonyabb nadrág zokni kis cipő, sapka. Vittem neki egy plédet de nem kellett.
2013. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is soknak érzem már a harisnyát, 2 pulcsit, úgyhogy ma már nem is lesz rajta. csak most voltunk betegek, meg olyan bizonytalan vagyok az öltöztetésben.
2013. ápr. 19. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!