Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miêrt nem alszik?

Miêrt nem alszik?

Figyelt kérdés
kicsim 9hòs,eddig nagyon jò alvò volt,napközben 2-3 òràt aludt egyhuzamban,most pedig pàr napja 30percet alszik egész nap,azt is kèt rèszletben!fürcsi utàn meg paff kidöl.de napközben?pròbàltam mår mindent de kifogytam.mit tegyek,vagy mièrt van ez?
2013. ápr. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
évszakváltás,változik a bioritmusa,melege van.ha kiegyensúlyozott,nem nyűgös,akkor sztem nincs ezzel gond.az én 9 hónapos kisfiam délelőtt alszik 2 órát,délután 1 órát.ez sem sok,de neki pont elég,én annak örülök,hogy az éjszakát végig aludja.
2013. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akár én is feltehettem volna ezt a kérdést :)! Kislányom 8,5 hónapos, ugyanezt csinálja! Lehet, hogy az időt érzik meg, nagy változás ez nekik. Ők is felpezsdülnek :)! Kislányom is alig 2 órákat alszik, este meg pancsi után kidől, evés közben aludt el, sőt, amikor csináltam neki a tápszert, mire beértem vele a szobába, elaludt szegénykém!
2013. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, pedig az én lányom még csak fél éves. Délelőtt alszik két órát, délután 30 percet, este meg kiájul evés közben! Kár érte, azt gondoltam, ha megjön a jóidő majd milyen jókat alszik kint az udvaron, de hát ez van. Kitartás!:-)
2013. ápr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hogyan csináltad hogy balra álnak a vesszők a betűiden?
2013. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es!telefonról írt valószínű.
2013. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!